Jump to content



ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ !!!


Recommended Posts

Τι έχω κάνει στην π***** την ζωή και με γ***** σε κάθε ευκαιρία ??? :092: :092: :092:

Μέσα στο όλο τρέξιμο της εβδομάδας ( ΤΕΙ και ένα σωρό reviews που πρέπει να βγούνε το δυνατό συντομότερο... ) λέω ας βγάλω τώρα τις photos & να στήσω το Vantec Stingray watercooling kit και αύριο ( σ.σ. ) πρωί το βάζω σε ένα PC για τις μετρήσεις...

αμ δε!

Γ*** το κ****ό μου, η αντλία-προωθητής που έχει το kit ( Hydor L20 ) είναι doa ( Dead On Arrival...νεκρή εν τη άφιξη ) !!!!!!!

Aaaaaaarg!!!

Ίδια αντλία δεν έχω εδώ, οπότε κατευθείαν πιάνω το κινητό να πάρω το contact μου στην Vantec...αμε!

Και εδώ πάλι master of puppets είμαι...αυτόματος τηλ. και μήνυμα:

10 του μηνός είναι η επίσημη γιορτή/αργία στην Taiwan...

τζάμι!!!πολύ τζάμι!

Επειδή δεν έχω ούτε ώρα για χάσιμο, υπάρχει κανένα καλό παιδάκι στην Λαμία με Hydor L20 να περάσει για ένα καφεδάκι και να κάνω 2 μετρησούλες ??????

Please heeeeeelp!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Bill γιατι δεν κανεις μια online παραγγελια απο Hacshop για παραδειγμα και να ζητησεις απο μια courrier να στο φερει αυθημερων?

Θα σου στοιχισει σιγουρα κατι παραπανω αλλα αν βιαζεσαι τοσο πολυ και δεν βρεις ανθρωπο να ερθει ως εκει, τοτε ειναι η καλυτερη/μοναδικη περιπτωση που σου απομενει...

Link to comment
Share on other sites

pet shop δεν εχετε στην Λαμια?

Έχει καταστήματα και pet shop...

τώρα ακόμα και αν προλάβαινα να πάω σε κάποια καταστήματα δεν ξέρω αν θα βρω μια **** L20...

έχω και τα κ**ο εργαστήρια στο ΤΕΙ τις χειρότερες ώρες, και όταν τελειώνω από τα εργαστήρια είναι 20:00 και άντε να βρω κατάστημα...

Τουλάχιστον μόλις με πήρε από την Vantec και λέει θα μου στείλει μια ακόμα μέσω UPS Express...

Είχα δώσει προτεραιότητα στο συγκεκρ. review...αλλά τελικά μάλλον μεθαύριο αυτό...

Το μόνο που λείπει τώρα είναι να πάθω κάτι νέο...π.χ. το τροφοδοτικό που είναι εδώ για δοκιμή να είναι DOA, ή κάτι άλλο να γίνει...χμ....καμία πολύωρη διακοπή ρεύματος ? :D [ μην το γρουσουζεύω... ]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.