Jump to content



ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


bibis1442169099

Recommended Posts

θα χρειαστείς μία άλλη κάρτα γραφικών σε pci ώστε να bootαρεις και να περάσεις πάλι το παλιό

αν εχεις sli mobo, μπορείς να βάλεις μία άλλη pci-x (σε no-sli config) ΄ψστε να ξεκινήσεις από εκείνη μ(δε ξέρω αν γίνεται αυτό, αλλά το πρώτο γίνεται).

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι εντος εγγυησης αλλαξε την δεν μπορει κανεις να βρει τιποτα εγω εχω αλλαξει μια 6600 και μου ζητησαν και συγγνωμη για την αναστατωση.....

Εκανα λακαμια με το μπιος και εγω...

Link to comment
Share on other sites

το σάββατο θα την πήρα ρε παιδιά! θα πάω για rma!!!

εξάλου δεν έκανα κάτι παράλογο!bios από την ίδια την εταιρεία προσπάθησα να βάλω!!

ναι όντως δε χρειάζεται να το πεις....δε ξέρω αν μπορούν να το δουν, αλλά ασε καλύτερα γιατί θα αρχίσουν τα γνωστά, δε βάλατε σωστο bios κτλ....έβαλες το σωστό?

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κανει λακαμια κατα την διαρκεια του update και τελικά η κάρτα δεν είχε καθόλου bios αλλα δεν μπόρεσαν να το δουν αυτό οι πωλητές οποτε πηγαίνεις "απόλυτα θιγμένος" σου δινουν μια νεα και σου ζηταν και συγγνωμη για την αναστατωση :098: :098:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.