Jump to content



ΕΠΕΙΓΟΝ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SPEEDTOUCH 530


Panosis

Recommended Posts

Λοιπον να ξεκινησω την ιστορια!!Χτες μου τελείωσε η adsl του Οτε και πηγα να βάλω αυτην του ram που έδινε τσάμπα!!Είχα φροντίσει και την ειχα δηλωσει πρίν τις 31.10.05 που έλιγε ,οποτε τώρα έχω άλλους 3 μήνες!!

Και πήγα να την βάλω χτές το απόγευμα, έκανα τις ρυθμίσεις απο το reconfig του cd και στο τέλος για να ολοκληρωθεί επρεπε να επανεκινήση το modem εκανε την επανεκινηση αλλα δεν εμφανιζε την σύνδεση usb (επάνω στα LED οταν συνδέοταν γίνεται πράσινο ενω εκείνη τι φορά δεν άναψε καν )που το ειχα συνδεδεμένο και στο cd όταν έφτασε το 100% οπου είπε οτι δεν ολοκληρώθηκε με επιτυχ'ια,ενταξει λέω δεν έγινε τπτ και κάνω επανεκκίνηση για να ξαναπροσπαθήσω!Το βάζω ξανα αλλα υτή τη φορά μου δίχνει ότι είναι το speedtouch κλειδωμένο και τωρα οποτε πάω να το κάνω μου ζητάει κωδικό εγώ όμως κωδικό δεν έβαλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????βοηθεια παιδια!!!!!!!Εκανα χτές format μιας και το χρειαζοταν και το μηχάνημα και είπα μήπως αλλάξει τπτ αλλα τζίφος!!!!Εβγαλα χτες το speedtouch απο την πρίζα (ακομα δεν το έχω βάλει) θα με τρελάνει !!!Και πάλι ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βάλε σαν user name και pass το user name και pass που έδωσες για το λογαριασμό της HOL.

θα σου πρότεινα να το βάλεις σε ethernet και να αφού το έχεις σετάρει σωστα

IP 10.0.0.1

SUBNET MASK 255.255.255.0

GATEWAY 10.0.0.138

ανοιξε τον ΙΕ και γραψε το 10.0.0.138

θα σου ζητήσει κωδικό, και βάλε αυτά που έβαλες στη HOL.

συνήθως η εγκατάσταση από το CD βάζει σαν κωδικό τον ίδιο με τη συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.