Jump to content



Αγορα ψηφιακης μηχανης!


ckdiablo555

Recommended Posts

Προσωπικά, μετά από σχεδόν 2 χρόνια με την C-5000 της Olympus, πέρασα πρόσφατα στην DSC-T5 της Sony, γιατί είδα ότι ήθελα μια ψηφιακή "τσέπης". Πιστεύω ότι οι επιλογή σου θα πρέπει να βασίζεται καθαρά στο τι θες από τη μηχανή σου. Όπως προαναφέρθηκε, Sony=ποιότητα χωρίς όμως πολλές δυνατότητες ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Εχω 6 μηνες την fujifilm F10 πολυ καλη. Εχει 6.3Mp αναλυση πιανει ISO 1600!!! και πρακτικα βγαζεις νυχτα χωρις flash παρα μονο λιγο θορυβο παραπανω. Επισης πολυ καλο video 30 fps με ηχο.

Περισσοτερα δες εδω:

http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=43157&ext=skroutz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια υπαρχει καλη ψηφιακη με δυνατοτητα να τραβας βιντεο για οση ωρα θες και οχι με τον περιορισμο των 60 δευτ που εχουν οι πιο πολλες??

Η δική μου Olympus C-5050 δεν έχει αυτόν τον περιορισμό. Σιγουρα θα υπάρχουν και άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καλη ψηφιακη με δυνατοτητα να τραβας βιντεο για οση ωρα θες και οχι με τον περιορισμο των 60 δευτ που εχουν οι πιο πολλες??

full video avi 640x480 με ενα μπουτον και οση ωρα χωραει η SD καρτα σου

CANON S2-IS 5MP 12X ZOOM (423mm αναλογία σε τηλεφακο) με ηλεκτονικό σταθεροποιητη εικόνας και burts bode 3/καρε/sec

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου Olympus C-5050 δεν έχει αυτόν τον περιορισμό. Σιγουρα θα υπάρχουν και άλλες.

Αυτη η μηχανή της Στελλας εχει τον κορυφαιο φακο στην κατηγορια Δεν τον βαζουν πια στις καινούργιες. 1,8 F

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.