Jump to content



DVD_+ R άδεια .


LordOfRings1442169078

Recommended Posts

Ποια μάρκα κατα την γνώμη σας εχει την μεγαλύτερη συμβατοτητα σε

DVD-Players ?

Θέλω να γράψω video και να παίζουν σχεδόν σε ολες τις συσκευες .. + ή -

Συνήθως χρησιμοποιώ tayo yuden(thats) ή RIDISK

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic αλλα γραφεις τα Τ01 με 12χ? Με ποιο Nec και ποιο firmware? Εχω μαλλον χασει επεισοδια? *confused*

LordOfRings με ΤΥ ή ΜCC media και παιζοντας λιγο με το bitsetting οταν και οπου χρειαζεται δε θα εχεις κατα κανονα κανενα προβλημα συμβατοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic αλλα γραφεις τα Τ01 με 12χ? Με ποιο Nec και ποιο firmware? Εχω μαλλον χασει επεισοδια?

Είναι T02. Λενε επανω 1-4 certified 1-8 combatible , τα γραφω 12x και τα αναγνωριζει και 16x.Τα γραφω με firmware Liggy and Dee 1.W8 με το 3540.

Link to comment
Share on other sites

Tα Τ02 ειναι 8x certified και οχι 4χ και ας γραφουν ετσι επανω (αληθεια ποια ειναι και γραφουν 4χ certified?), και μπορουν να γραφονται 12χ και μερικες περιπτωσεις 16χ. Τα Τ01 δεν εχω δει πουθενα να μπορουν να γραφτουν πανω απο 8χ, για αυτο και η εκπληξη.

Link to comment
Share on other sites

Tα Τ02 ειναι 8x certified και οχι 4χ και ας γραφουν ετσι επανω (αληθεια ποια ειναι και γραφουν 4χ certified?), και μπορουν να γραφονται 12χ και μερικες περιπτωσεις 16χ. Τα Τ01 δεν εχω δει πουθενα να μπορουν να γραφτουν πανω απο 8χ, για αυτο και η εκπληξη.

Είναι της disk impex με το λογοτυπο της επανω. Ειναι η δευτερη παρτιδα που εχω παρει τους τελευταιους μήνες και ειναι τα ίδια και λενε 1-4x certified +R. Επισης στο site της disk impex εχει 8x +R certified και αυτα Τ02 ειναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά μια σύντομη ερώτηση:

1)TAIYO YUDEN DVD+R BLUE 8x SPINDLE 100

2)TAIYO YUDEN DVD+R 8x PRINTABLE SPINDLE 100****

3)THAT'S TAIYO YUDEN DVD-R 8X SPINDLE 100 NO LOGO

Το PRINTABLE δε με ενδιαφέρει, αυτο που με ενδιαφέρει είναι η ποιότητα/τιμή

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.