Jump to content



Αιτηση διακοπης ONDSL


Aris137

Recommended Posts

Παιδια σωστε με!Ζητησα εδω και και λιγες μερες την αιτηση διακοπης απ'τον οτε και μου στειλανε ενα link το οποιο δεν δουλευει και ενα αρχειο το οποιο δεν υπαρχει για dowload!Στις 20 γινεται η ανανεωση ,προλαβαινω δεν προλαβαινω!Δουλευω ολη μερα και τους τηλ. το βραδυ αλλα δεν το σηκωνει κανενας!!!!Ειναι εξωφρενικο!Εν τω μεταξυ μου ειπαν πως χωρις την αιτηση η συνδεση ανανεωνεται!!!Μηπως εχει κανεις απο σας αυτην την πολυποθητη αιτηση??Heeeeelp!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο provider?

Ρώτα τις πληροφορίες αν έχουν φαξ να στείλεις την άιτηση , βάστα την απόδειξη αποστολής και είσαι καλυμένος. Το έχω κάνει και εγώ άσχετα αν αυτοι είχαν αφήσει 3 μήνες την συνδεση ανοιχτή. Τους έτριψα το φαξ στην μούρη και δεν μπόρεσαν να πουν τίποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο provider?

Ρώτα τις πληροφορίες αν έχουν φαξ να στείλεις την άιτηση , βάστα την απόδειξη αποστολής και είσαι καλυμένος. Το έχω κάνει και εγώ άσχετα αν αυτοι είχαν αφήσει 3 μήνες την συνδεση ανοιχτή. Τους έτριψα το φαξ στην μούρη και δεν μπόρεσαν να πουν τίποτα.....

O Π-οτε!Ειχα το κουτι για 3 μηνες!Περιττο να σας πω οτι το μετανοιωσα!Provider παντα αλλος αλλα ποτε Π-ΟΤΕ!!!Την αιτηση ψαχνω!!Στην ιστοσελιδα εχουν ολες τις αιτησεις για αγορα και δεν εχουν αυτην για διακοπη!!!!Τα νευρα μου ρε παιδια!Αυριο το πρωι παω γραφεια!

Link to comment
Share on other sites

Ισως να ειναι αργα και να μην καταλαβαινω, αλλα εγω την αιτηση διακοπης την εκανα απλα απο το 134 τηλεφωνικα. Ουτε αιτησεις ουτε τιποτα. 4 μερες μετα με κοψανε απο το dslam.

Link to comment
Share on other sites

Mιλας για το ondsl kit φιλε; Εμενα μου ειχαν στειλει με mail φορμα την οποια συμπληρωσα και την εστειλα με φαξ. Αφορουσε μονο διακοπη συνδρομης....

Οπως και να εχει αν καταλαβα για ΟΤΕνετ μιλαμε ετσι; Παρε στο 8011135555 και ζητα τους διευκρινησεις. Οτι απορια εχεις θα στις λυσουν...

Link to comment
Share on other sites

Mιλας για το ondsl kit φιλε; Εμενα μου ειχαν στειλει με mail φορμα την οποια συμπληρωσα και την εστειλα με φαξ. Αφορουσε μονο διακοπη συνδρομης....

Οπως και να εχει αν καταλαβα για ΟΤΕνετ μιλαμε ετσι; Παρε στο 8011135555 και ζητα τους διευκρινησεις. Οτι απορια εχεις θα στις λυσουν...

Τι να λύσουν μωρέ την τύφλα τους δεν ξέρουν εκεί μέσα. 3 Fax και 6-7 τηλέφωνα για διακοπή παροχής, και πάλι αν ξαναπάρω θα μου πουν ότι δεν ξέρουν τίποτα, και διαφορετικές δικαιολογίες, μια φταίει ο server και δεν παίρνουν τα fax, μια ότι το fax είναι στα κεντρικά και δεν μπορούν να το ελένξουν, ότι φανταστείτε.

Και η πλάκα είναι ότι κάθε φορά πρέπει να τα ξαναλές από την αρχή, δεν έχουν προφανώς στη φόρμα πελάτη χώρο για παρατηρήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.