Jump to content



SpySoft


mikelamar

Recommended Posts

:117: Πήγα και εγώ να δω τι γίνεται με τα SpySoftWare και είπα να ξεκινήσω εγκαθιστώντας ένα στο δικό μου pc.Το επωνομαζόμενο 007ss...το οποιο δουλεύει σε Stealth Mode και δε μπορώ να το βρω και να το σβήσω πουθενά...και ότι εφαρμογή AntiSpy πάω να εγκαταστήσω την κλείνει μονο του και δε με αφήνει...ακόμα και το πρόγραμμα Adware 6.0 που έχω στο pc μου δεν το αφήνει να τρέξει...HELP

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλες τα ματια σου μονος σου δηλαδη απο οτι καταλαβα.

Το μονο που βρηκα γιαυτο ειναι:

Instruction to help your system:

Stop Runnin Processes:

007ssinstall.exe

Unregister DLLs:

n/a

Clean Registry:

n/a

Remove Files:

007ssinstall.exe

Link to comment
Share on other sites

Πάτα το Ctrl+Alt+7 για να μπείς στο Control Panel του προγράμματος, κάντο Disable και μετά τρέξε το C:\Program Files\Sysmnt\Unins000.exe (αν το εγκατέστησες στο default directory) για να κάνεις Uninstall.

κοίτα και σε αυτό το Link, έχει πληροφορίες για το ποία αρχεία εγκαθιστεί αυτό που κατέβασες!

hxxp://www3.cai.com/securityadvisor/pest/pest.aspx?id=453082794

και η Symantec έχει οδηγίες απεγκατάστασης:

hxxp://www.symantec.com/avcenter/venc/data/pf/spyware.007spy.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εφοσον έχει περάσει διάστημα μεγαλύτερο του μήνα χωρίς καμία απάντηση, το θέμα πλέον δεν ανήκει στην κατηγορία επείγοντα περιστατικά και κλειδώνει.

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.