Jump to content



ESHOP και απόπειρα μη κάλυψης PSU εντός εγγύησης


schumifer1442169067

Recommended Posts

Ρε παιδιά τα teak ηχεία πεθαίνουν εντός εγγύησης ή να τα προτιμήσω να τελειώνω?

Κοιταξε αυτο ειναι σχετικο

Αν τα παρω εγω θα χαλασουν την επομενη μερα που ληγει η εγγυηση..............

Αν τα παρει καποιος αλλος γουρλης(aka mefistofelis) θα του χαλασουν μια μερα πριν την εγγυηση και οταν τα επιστρεψει στο μαγαζι ελλειψει νεων teac θα του δωσουν τα νεα logitech z66666 με 66666wat ισχυ....

λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ^2

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ τα έξοδα πήγαιν'έλα Σέρρες και το ΤΣΑΥ θα σου βγουν 3 άσους. ΛΟΟΟΛ

Τωρα έιναι dead και ο σκληρός. ΛΟΛ

Μαζευονται.

Εσυ θα είσαι ο ρημοτ ασησταντ.

Θα τους βρίζω εγώ από το τηλέφωνο, θα βρίζω εκείνον τον καραασχετο υπάληλο στις Σερρες, και έσυ θα είσαι αθενς στα καντρικά και θα τους δαγκώνεις.(+θα πληρώνεσαι ΜΕ ενσημα)

Περα από την πλάκα, είναι αθλια τα προιόντα του καταστήματος αυτου. Χιλιες φορες πλαίσιο.

Αν τύχει και μου κόψουν πιστωτικό (~150€) Θα πάρω καλώδια. Και θα τα πουλήσω εδω μέσα. Αυτα΄τουλάχιστο δε χαλάνε...

Και συ καλώδια πάρε Αλεξ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ τα έξοδα πήγαιν'έλα Σέρρες και το ΤΣΑΥ θα σου βγουν 3 άσους. ΛΟΟΟΛ.

Όταν είσαι από κοντά και τους ξυνηγάς δε σε σέβονται . Περιμένες με απλά τηλέφωνα 300 χιλιόμετρα μακρια να επισπεύσεις τις διαδικασίες?

Ρε παιδιά τα teak ηχεία πεθαίνουν εντός εγγύησης ή να τα προτιμήσω να τελειώνω?

Να σου πω, εμενα στα Powermax 500B μου προπερσυ το καλοκαιρι σταματησε να παιζει το woofer... Μετα απο κανα χρονο που ειπα να τα βαλω για πισω twiters, το συνεδεσα ολο μαζι για μουρη, το woofer πηρε μπρος! Σταματησε μετα απο λιγο. Τα ξεβιδωνω (αναμενο το woofer και το ξεκολαω (ειχε και βιδες και κολλα...) απο την προσοψη. Αρχισε να παιζει :D Καπου φαινετε ειχε κολλησει ??? Τωρα τα εχω διπλα μου και ακουω ραδιο απο τον Κ6-ΙΙΙ (στην υγεια σου outlaw :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.