Jump to content



προβλημα με ποντικι


Recommended Posts

λοιπον,ετσι στα καλα των καθουμενων αντιμετοπιζω το εξης προβλημα.εχω το lx700 της logitech πληκτρολογιο κ ποντικι κ το ποντικι χωρις λογο μια μερα αρχισε κ μενει κατω στο τερμα της οθονης κ να μην λεει ν'ανεβει με τπτ.το κουνας πανω παει ο δεικτης κ μετα απο λιγο πηγαινει μονος του κατω.δοκιμασα 3ποντικια κ τα 3 το ιδιο (τα 2 ps2 συνδεση κ το αλλο usb).παρακαλω οποιον γνωριζει κατι περι του προβληματος ας πει....γτ εχω μεινει χωρις ποντικι!!! στο παρακατω βιντεο φαινεται καπως το προβλημα.

MOV00001.zip

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο έκανε και στο pc του αδερφού μου (windowz...) με ένα ασύρματο mouse. Λύση: Κάνε reset και την βάση, και το mouse, ίσως χρειαστεί περισσότερες από μία φορές...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο έκανε και στο pc του αδερφού μου (windowz...) με ένα ασύρματο mouse. Λύση: Κάνε reset και την βάση, και το mouse, ίσως χρειαστεί περισσότερες από μία φορές...

το εκανα αυτο συν καμια 6 ρεσταρτ που κανα το pc κ τελικα μετα απο 2ωρες ακινησιας του ποντικιου,εφτιαξε μονο.ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω,:120: thnx anyway.

Link to comment
Share on other sites

Το ξανάκανε σήμερα στον αδερφό μου, και πάλι έπειτα από δύο reset (στην βάση και στο mouse) επανήλθε.

Κάτι πρέπει να φταίει α) με το standby, ή/και β) το ότι το mouse "κλειδώνει", και αναγκαστικά για να πάρει μπρος πρέπει να πατήσεις κάποιο button του (αν απλά το κινήσεις δεν ξεκλειδώνει). Tespa αφού σου φτιάχτηκε είσαι οκ ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.