Jump to content



ρυθμιστές ανεμιστήρων.. απο που?


kots

Recommended Posts

ψάχνω ρυθμιστές ανεμιστήρων (3,5 ιντσών) με μπλε λεντάκι.

αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μην χρειάζονται ψύκτρα (είναι μερικά μοντέλα που έχουν πυκνωτή και θερμαίνετε) και να έχουν λεντάκι.

ξέρετε κανένα ονλινε μαγαζί που να έχει? δώστε μου κάποιο λινκ.

πως λέγονται στα αγγλικά αυτές οι συσκευές?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά έχω φάει τον κόσμο και δεν βρίσκω. υπάρχει πρόβλημα.

στην αρχή είπα, εντάξει θα βρω με τον καιρό αλλά δεν υπάρχει τίποτα πουθενά.

ούτε στο ebay βρήκα κάτι. ξέρει κανείς σας κάτι συγκεκριμένο? κατά προτίμηση από online μαγαζί στην ελλάδα.

θα εκτιμούσα πάρα πολύ αν μου δίνατε κατευθείαν λινκ από το προιον.

τα παραπάνω λινκ δεν λένε κάτι. ή εγώ δεν βλέπω καλά.

Link to comment
Share on other sites

To link του yaputzis έχει 19 προϊόντα, ΚΑΙ τα 19 είναι αυτό που ζητάς και σχεδόν τα μισά απ'αυτά είναι και 3.5άρια. Τι ακριβώς εννοείς όταν λες "κατευθείαν λινκ από το προιον" ;

(βρε μήπως θες να στα παραγγείλουμε κι ολας; ;) )

Link to comment
Share on other sites

επισης υπαρχει και το vantec 305 το οποιο κλεινει τελειως τους ανεμιστηρες (πολυ καλο ε??)η διαφορα με το 205 ειναι οτι εχει και υποδοχη για 2 cold cathodes και οτι ελεγχει 3 ανεμιστηρες αντι για 4 -λιγο ενοχλει αφου σε ενα καναλι εχω συνδεμενους 2 80ριδες και τους σηκωνει ανετα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

επισης υπαρχει και το vantec 305 το οποιο κλεινει τελειως τους ανεμιστηρες (πολυ καλο ε??)η διαφορα με το 205 ειναι οτι εχει και υποδοχη για 2 cold cathodes και οτι ελεγχει 3 ανεμιστηρες αντι για 4 -λιγο ενοχλει αφου σε ενα καναλι εχω συνδεμενους 2 80ριδες και τους σηκωνει ανετα

Ακουγεται πολυ καλο!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.