Jump to content



Αναζητηση Χ2 ATHLON 64


hawk24

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Εχω ενα σημαντικο προβλιμα!!!Έχω ξεμεινει χωρίς υπολογιστή και αυτό διοτι δεν εχω επεξεργαστή.Το socket einai 939.Που μπορω να βρω καποιον διπηρινο 3800 'η και μεγαλύτερο.Κοιταω εδω και 10 μερες στις πωλήσεις του παρόντοσ site αλλα τιποτα.Σας παρακαλω επειδη βρισκομαι σε απελπιστική κατασταση μιας και ο υπολογιστής ειναι εργαλειο για τη δουλεια μου αν ξερει καποιος κατι ας μου στειλει ενα pm.Φιλικά Γιώργος...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Εχω ενα σημαντικο προβλιμα!!!Έχω ξεμεινει χωρίς υπολογιστή και αυτό διοτι δεν εχω επεξεργαστή.Το socket einai 939.Που μπορω να βρω καποιον διπηρινο 3800 'η και μεγαλύτερο.Κοιταω εδω και 10 μερες στις πωλήσεις του παρόντοσ site αλλα τιποτα.Σας παρακαλω επειδη βρισκομαι σε απελπιστική κατασταση μιας και ο υπολογιστής ειναι εργαλειο για τη δουλεια μου αν ξερει καποιος κατι ας μου στειλει ενα pm.Φιλικά Γιώργος...

Κοίτα και στο the lab αλλίως κοίτα σε μεταχειρισμένα όπως www.ocs.gr

Link to comment
Share on other sites

Εν tw μεταξύ οι τιμές από το ocs είναι απαράδεκτες!!!Έλεος δηλαδή.Τελικά κατέληξα στον AMD ’ΘΛΟΝ 64 4000 στα 118 ευρώ BOX συσκευασία από την VISION STUDIO.Τιμή που το πλαίσιο έχει τον 3800 .Ένα Μπράβο στα παιδιά για την άμεση εξυπηρέτηση τους...

Link to comment
Share on other sites

Στη Vision Studio (Θεσσαλονίκη) βρήκα 4600+, ο οποίος έφτασε σήμερα, 4 ημέρες μετά την υποβολή της παραγγελίας. Επίσης, στα Multirama στη Στουρνάρη είχε ετοιμοπαράδοτο 4200+. Όποιος πρόλαβε, 939 διπύρηνο είδε.

Link to comment
Share on other sites

Η Vision Studio φερνει Χ2 για σοκετ 939 ακομα.Δεν ξέρω που τους βρισκει αλλα φέρνει.Εγω περιμένω τον 4000+ αλλα μου παν οτι θα ρθει την τεταρη η καινουρια παραλαβη.Αφου να φανταστειτε μεχρι και SEMPRON 64 3100+ βρήκα για σοκετ 754 και μαλιστα στα 53 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.