Jump to content



H νέα μου PHILIPS 200WP7ES 20''


BoNito1442169110

Recommended Posts

Σημερα με χαρα παρελαβα την νεα μου οθόνη!Να πω οτι εντυπωσιατηκα και απο το design της και απο το μεγεθος και απο την απεικονιση της βασικοτερα!Να προσθεσω οτι δεν ειχε κανενα καμμενο pixel , η ρυθμιση του βραχιωνα ειναι εξαιρετικη(!!!!).

Δειτε μερικες φωτο

1)Μια γενικη!

1vy8.jpg

2)για να φανει το μεγεθος(το παπουτσι ειναι Ν45 :046: )

2mz4.jpg

3)Διπλα σε μια sony 17''

3ml3.jpg

ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΟΣΤ #4

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη Θάνο!! Αντε καλά age σε 20 ίντσες! :p
Ευχαριστω!!! Ειδικα το age που υποστιριζει αναλυση 1680χ1050....ΧΑΜΟΣ!!!

Παντως το fifa2007 , nfs Carbon δεν υποστιριζουν αναλυσεις για wide.

τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Να παίζεις μόνο age !!! Επίσης τώρα που έχεις μεγάλη οθόνη και θα το απολαμβανεις να μάθεις να παίζεις και no-rush. Εγώ θα επαιζα άνετα ενα no rush 90!!!Με μουσικές απο πίσω, τοστάκια και τέτοια...χαλαρά lol :p

Link to comment
Share on other sites

θα απολαμβανω να βλεπω πιο γρηγορα τους αντιπαλους να rusharoun και να τους λιωνω, πιο ευκολα ακομα...No rush = για παπουδες:046:

*ξερει κανεις τι μπορω να κανω με τις αναλυσεις???(στα αλλα παιχνιδια.)?

Link to comment
Share on other sites

θα απολαμβανω να βλεπω πιο γρηγορα τους αντιπαλους να rusharoun και να τους λιωνω, πιο ευκολα ακομα...No rush = για παπουδες:046:

*ξερει κανεις τι μπορω να κανω με τις αναλυσεις???(στα αλλα παιχνιδια.)?

21

21

21

Link to comment
Share on other sites

nfs Carbon δεν υποστιριζουν αναλυσεις για wide.

τι μπορω να κανω?

Καταρχήν μεγειά! Την συγκεκριμένη οθόνη την έχω βάλει και εγώ στο μάτι και βασικά είμαι ενδιάμεσα σε αυτή και την LG L204WT. Δοκίμασες κανα παιχνίδι να μας πεις πως τα πάει;

Επίσης για το Carbon ρίξει μία ματιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μεγειά! Την συγκεκριμένη οθόνη την έχω βάλει και εγώ στο μάτι και βασικά είμαι ενδιάμεσα σε αυτή και την LG L204WT. Δοκίμασες κανα παιχνίδι να μας πεις πως τα πάει;

Επίσης για το Carbon ρίξει μία ματιά εδώ

το site που μου εδωσες δεν ανοιγει!Οσο αναφορα την οθονη εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος, ειδικα στα games που υποστιριζουν αναλυσεις για wide ειναι αψογη.εχει τελειο βραχιωνα ωστε να την ρυθμιζεις οπως θες , ειναι ομορφη(αρκετα θα ελεγα) , 4χusb2.0(πολυ βολικες). Ομως για να ειμαι σιγουρος για την αγορα μου πρεπει να δω μερικες 20'' ακομα για να κρινω σιγουρα.Παντως στην προτεινω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.