Jump to content



ανταλλαγη xfx..


SouRLoTeR1442169168

Recommended Posts

Ρε παιδια, μηπως γνωριζετε αν μπορω να επιστρεψω στο plaisio απο οπου πηρα την καρτα γραφικων μου και να παρω μια 8800 πληρωνοντας την διαφορα? :033: Η μηπως ειναι υπερβολη και να κρατησω την τωρινη καρτουλα μου? :105: Πιστευετε πως αξιζει να δωσω 250 ευρω διαφορα κ να παρω αυτην:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=26174053&product=903515

Link to comment
Share on other sites

Λεω μα..κιες ε?

συ ειπας..

αν νομιζεις οτι δε σε καλυπτει ,μπορεις απλα να βαλεις μια αγγελια κ να πληρωσεις την διαφορα και να παρεις μια 8800..

ειλικρινα δε καταλαβαινω γιατι θες να την αλλαξεις..μια χαρα καρτα εχεις..

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι εχω μια χαρα καρτα (οχι απλως μια χαρα αλλα γα...αει!) ειμαι βλακας, με πιανει πλεονεξια κ γινομαι αχορταγος.. οποιος 8ελει τα πολλα χανει κ τα λιγα. θα κατσω με την καρτουλα μου κ ας βγουν και οι 10800!!! :063:

Link to comment
Share on other sites

']Σοφε [σορυ για το οφ τοπικ ' date='] χθες επαιζες cs 1.6 το βραδάκι ? gnet@ super public?[/quote']

οχι,δεν εχω χρονο πλεον για cs.. εχω λιωσει στο cod2!!! :033: nickname:LiMoKoNToRoS[FEP_GR]

on topic

σε κανα μηνα που θα σκασει μυτη η απαντηση ATI στην 8800,τοτε ναι,σκοτωσε την 7950 κ παρε ΑΤΙ:098:

αχορταγε!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, χρημα εχω, για πεταμα οχι.. αλλα δεν θα δωσω τρελα λεφτα. θα την επιστρεψω κ αν την παρουν θα δωσω αλλα 250 κ θα παρω μια καρτα που πιστευω θα αντεξει χαλαρα 1-2 χρονια (οχι πως η τορινη δεν αντεχει)..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αποφασισα... Ακουσα οτι βγηκε ο καινουριος επεξεργαστης για Quad Triplex Dual ****ing Core With 256xBooster Hyper Threading Technology Voodoo 3dfx With Aircondition (clima enhanced) μονο με 130.000 εουρος.. :030: λετε να το παρω? :033: Περα απτην πλακα, δεν περνω τπτ παιδια, μια χαρα ειναι το PCaki μου οποτε θα μεινει ως εχει. Ακυρο το θεμα. Οπως ειπε κ ο φιλος tsif, ειναι "must" η καρτουλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.