Jump to content



ΑΘΟΡΥΒΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!


ioadia1442169087

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω :Eιμαι κάτοχος ενός 6600 core duo και παρατήρησα το εξής.Μόλις ξεκινάω το pc η ψύκτρα του επεξεργαστη δεν λειτουργεί στην αρχ'η και πάίρνει μπρος λίγο αργότερα με λίγες στροφές και μετα απο λιγη ώρα μόλις μπέί στα windows δυναμώνει.

Ολο αυτο το σκηνικο είναι μέσα στα πλαίσια της αθόρυβης λειτουργίας το core duo ή έχει κανένα πρόβλημα ο επεξεργαστης μου?

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω παιδια.

θα διορθωσω και την υπογραφη.

Απλα απο κεκτυμένη ταχυτητα δεν το εσβησα,είχα πριν το pentium d940 και πηγα να γραψω τον core duo Και εσβησα μονο το d940.

Ευχαριστω πάντως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω :Eιμαι κάτοχος ενός 6600 core duo και παρατήρησα το εξής.Μόλις ξεκινάω το pc η ψύκτρα του επεξεργαστη δεν λειτουργεί στην αρχ'η και πάίρνει μπρος λίγο αργότερα με λίγες στροφές και μετα απο λιγη ώρα μόλις μπέί στα windows δυναμώνει.

Ολο αυτο το σκηνικο είναι μέσα στα πλαίσια της αθόρυβης λειτουργίας το core duo ή έχει κανένα πρόβλημα ο επεξεργαστης μου?

Το σκηνικό σου ΔΕΝ το κάνει ο επεξεργαστής αλλα η ΜΗΤΡΙΚΗ..

Το ίδιο είχα παρατηρήσει και εγώ και μετά απο ψάξιμο έμαθα ότι η ψύχτρα λειτουργεί μετά απο κάποια θερμοκρασία π.χ 25 βαθμούς

Μην σε ανυσυχεί τπτ gigabyte είναι αυτή ..:098:

Καλά κλόκια

Υ.Γ φτίαξε την υπογραφή σου :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.