Jump to content



Αγορα οθονης μεχρι 600Ε 19-22TFT


thanos21unoDK

Recommended Posts

Γεια σας θα ηθελα να παρω οθονη και λεω την VIEWSONIC VX2245WM την 22TFT ειναι καλη ηνα παρω καμια αλλη.Μεγεθος οθονης απο 19-22 και λεφτα μεχρι 600Ε.Πειτε γνωμες!

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη που θες να παρεις ειναι απο τις καλυτερες που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη(κατα την γνωμη μου).λιγο ακριβη βεβαια αλα αν σκοπευεις να παιζεις παιχνιδια ειναι πολυ καλη γιατι εχει πολυ μικρο χρονο αποκρισης για TFT, οποτε αν εχεις τα λεφτα παρτην

Link to comment
Share on other sites

Dell 2007WFP 20'' Wide,με S-IPS panel @ 470 ευρο απο Hac....

Οτι καλυτερο, ειδικα για ταινιες, και σου μενουν και χρηματα στη τσεπη...

Τα TN πανελ δεν αξιζουν για ταινιες (μικρες γωνιες θεασης,6bit panel 16.2M χρωματα αντι 8bit 16.7M χρωματα και αυτα με interpolation,ξεπλυμενο μαυρο)...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος 4 καμμενα pixel...Αλλα δυσκολα να σου κατσει, καθως

περνανε απο τρελλο ελεγχο στο εργοστασιο (προσωπικα δεν εχω ακουσει κανεναν να λεει οτι εχει καμμενο πιξελ σε Dell)...

Στη δικια μου 24αρα, ειχα διαβεβαιωση απο τη Dell οτι μεσα σε 10 μερες απο την ημερομηνια αγορας θα μπορουσα να την επιστρεψω ακομα και για ενα καμμενο pixel...

Απιστευτο service και συνεννοηση.....

Tουλαχιστον σε οθονες δυσκολα θα κοιταξω αλλη μαρκα πλεον :054:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.