Jump to content



Drivers για μια Albatron K8X250GB Pro


ktm640

Recommended Posts

Για μια καρτα γραφικων ati radeon 9250 ξερεις καποιον driver? απο το σαιτ της εταιριας δεν κατεβαζει γρηγορα και καποια στιγμη σταματαει. Δεν ξερω γιατι.

Εκει που θα επρεπε να παω με 150+ παω με 8 και 9.

Παντως με εσωσες. Πραγματικα. Ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Οι 6.11 δε θα δουλέψουν με την 9250.

Δοκίμασε τους 6.5 http://ati.amd.com/support/drivers/xp/previous/radeon/radeonxip-cat65-xp.html

το ίδιο το site με πήγε εκεί, αφού επέλεξα 9250 radeon...

κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ, γιατί εγώ είμαι Nvidianos...

Thanks:023:

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο το site με πήγε εκεί, αφού επέλεξα 9250 radeon...

κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ, γιατί εγώ είμαι Nvidianos...

Thanks:023:

Όντως εγώ είμαι ΑΤΙακιας :046:

Πράγματι μέχρι και τους 6.5 υπήρχε υποστήριξη στη σειρά 9x00 μετά γιοκ και το ανακάλυψα τυχαία προσπάθώντας να βάλω μια κάρτα σε ένα μικρο μηχάνημα που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Θα βρει και drivers καρτας δυκτιου και λοιπα?

Σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά με τους drivers που πρότεινε ο Indiana (απίθανο) εδώ είναι και η επίσημη σελίδα της μητρικής σου...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια. Τελικα κατεβαινει αυτη την στιγμη που γραφω.

Ελπιζω να δουλεψει. Οι οδηγοι της μομπο μπηκαν βρηκε δυκτιο αλλα δεν βρηκε καρτα ηχου. Μικρο το κακο.

Και ολα αυτα επειδη εβαλα ενα προγραμμα που μαλλον δεν ηταν συμβατο και κολλαγε ολο το μηχανημα. Για να ανοιξω το my computer εκανα 10 sec και βαλε μεχρι να βρει τους δισκους.

Εχω χασει και τα δισκακια και γενικα μπαχαλο κατασταση.

Εβγαζα εβγαζα αλλα αυτο εκει. Δεν αντεξα και εφαγε φορματ.

Σας ευχαριστω πολυ για ακομα μια φορα.

Ξεχασα να γραψω οτι το κουμπι download της albatron δεν δουλευει. Στο service and support.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.