Jump to content



Τι γραμη INTERNET εχετε???


Qlim4X

Τι συνδεση χρισιμοποιητε???  

135 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tellas 384/128.

Stable download 40Kb/s και σχετικά καλά Pings

όταν και ο Server το επιτρέπει βέβαια.

Την έχω από τον Σεπτέμβρη του 2003 και έζησα την μαρτυρική περίοδο "Black Autumn of 2003" :p που όλοι οι χρήστες της Tellas θα θυμούνται μετ'αποστροφής(Ping στα ύψη). Πλέον τα πράγματα είναι καλά αν και σίγουρα θα μπορούσαν να είναι πολύ καλύτερα γιατί αν και πληρώνω για 46Κb/s έχω 40.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

εγω που θα βάλω τώρα dsl για συμβουλεψτε μου απο πια εταιρία να παρω το πακέτο...μεχρι τωρα το καλήτερο ειναι connex πακέτο και εχει δωρο το μοντεμ και μου ειπαν ομως οτι πρεπει να το συνδεσω και να το ρυθμησω μονος μου τωρα πιστευω οτι θα ειναι ευκολο.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004 [Σήμερα, στις 17:53]

384/128 Vivodi, στην αρχή πολύ ικανοποιημένος....τώρα τελευταία όχι και τόσο.

Red Dragon το Conn-x είναι απάτη....καλύτερα πάρε το ADSL In-a-box της Forthnet.

Σε τι υπερτερεί δηλ το In a box από το ConnX...;

Link to comment
Share on other sites

384/128 adsl in a box.. εχω πιασει κατι καλα αλλα συνηθως με 20αρες(ουτε καν) ειμαι.. μαλλον φταιει που δε ξερω να χρησιμοποιω το ε-μιουλ! αν θελει κατι ιδιεταιρο για να τρεχει καλα ας πει (πμ) καποιος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.