Jump to content



Τι γραμη INTERNET εχετε???


Qlim4X

Τι συνδεση χρισιμοποιητε???  

135 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

οπως λεει και οτιτλος τι γραμη ιντερνετ χρισιμοποιητε και πως τιν βρησκετε ?????

θα την θελατε ποιο γρηγορη?????

θα θελατε να προσφερη κατι παραπανω?????

και σε θεμα αποδοσης/χρηματων πωσ τη βρισκετε?????

(αν εχω κανι καπου λαθος η θα θελατε να προσθεσετε κατι εδω θα ειμαι για να το διορθοσω;) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από PGM

Υ.Γ DJD μην ποσταρεις και τραβαμε τα μαλλια μας με την κ@##φαρδια σου και την ατυχια μας.... :rant:

σσσσσσσσσσ μη μας πάρουν χαμπάρι...

384/128 (λέμε τώρα... :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου ολοι οι provider καλοι ειναι ......το προβλημα ειναι το dslam που θα πεσεις και ποσο 'γεματο' ειναι ........Απο εκει ξεκινα το κακο...στον provider μπορουμε να βρουμε λυση, δοκιμαζοντας διαφορες demo συνδεσεις και βρισκοντας την καλυτερη....Στο dslam ομως δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο περα απο ΥΠΟΜΟΝΗ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aspirin

στο σπίτι έχω μια 56άρα αλλά δεν κατεβάζω από εκεί, Κατεβάζω από το πανεπισ΄τημιο που έχει γραμμή 2,5mbit. Οπότε πρέπει να προστεθεί κ αυτή η γραμμή για να ψηφίσω!

καποιος MOD να αναλαβει να κανει ad την Τ1 πλιζζζζζζζζζ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.