Jump to content



129 κελσίου


out_of_limits

Recommended Posts

τώρα μπαίνω απο το laptop. 1) η πατεντα ειχε να κανει με κολλα λογκο, ενα πλαστικο (για ενισχυση) απο στυλο, και το σπασμενο πλαστικο κομματι της βασης οπου κουμπώνει η ψυκτρα. ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΗΣ

2) Μπαινω κανονικότατα στα WINDOWS (vista) και κατα καιρους μεχρι χθες το βραδυ ειχα καποια errors απο εφαρμογες που δεν μπορουσαν να τρεξουν στο startup, αφου την εψαχνα επιμονα τη δουλεια στο τέλος ετρεχαν, αρα δεν προερχονατι τα ερρορσ απο αδυναμια του επεξεργαστη αλλα αποκλειστικα και μονο απο τα VISTA

3) TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ για το τεστ του επεξεργαστη το ζητησα γιατι *****κα απο τις θερμοκρασίες

4) οι θερμοκρασίες αυτες είναι πραγματικές

5) είχα απενεργοποιησει την προστασια που εχει που ρυμιζεισ απο 75 μεχρι 95 βαυμους αν θελεις να κλεισει αυτοματα ο υπολογιστης

6) ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ χθες το βραδυ στισ 9:25 στο βολο και πιο συγκεριμένα στην περιοχη του αγίου νικολάου εγινε μία ακαριαία διακοπή ρευματος (0.0000... δευτερολεπτα) και ηρθε παλι μετα το ρευμα, με αποτελεσμα να μην μπαινει στα windows και αρχικα να κανει συνεχεια μπιπ. Μετα απο πολλες δοκιμές έκανα το RMA (χειρογραφο) της καρτας γραφικών της υπογραφής μου και έπεσα για υπνο.

7)μην ρωτησει κανενας αν φταιει κατι αλλο γιατι οπως είπα τα εξατασα όλα τα ενδεχόμενα και επισης σημερα που πηρα μία 7600 δανεική έπαιζε κανονικότατα

συγνωμη γιια τον τονο της φωνης μου

απλα για να μου βρουν ίδια κάρτα θα περάσει δυμηνο και αν... :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074: :074:

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό υπάρχουν ups. Δε σου φταίει η εταιρεία αν θα δε βρεί ίδιο υλικό.

Απορώ με μερικούς που δίνουν άπειρα ευρώ για hardware και τσιγκουνεύονται UPS+PSU. Με αυτά τα δύο δεν παίζεις.

δεν ήξερα ότι πρέπει να βάλω στην υπογραφή μου το πολυμπριζο της MGE και το UPS της MUSTEK πως τελοσπαντων λεγεται (eshop). απλα ετυχε. είχα πάρει ολα τα μέτρα προστασίας.:033: :063:

ααα και μια πρόσθεση. αν πιστεύεις οτι η LEVICOM δεν έχει καλα τροφοδοτικά τότε φίλε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.