Jump to content



ΤΡΥΠΗΜΑ


GVC

Recommended Posts

Μη το γελάς καθόλου.

Εγώ το κουτί μου, που ήθελα να του κόψω το πλαϊνό για να μπει Plexi παραθυράκι, το πήγα στον φαναρτζή μου για να το κόψει.Και το έκανε κουκλι.

Από κοψημο ειναι καλα.Εχω σιδηροτροχο.Ετσι εκοψα και την πλαινη γκαραζοπορτα του κουτιου μου,γιατι αυτο δεν ειναι πορτακι γκαραζοπορτα ειναι.Με τις τρυπες εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Η λαμαρίνα είναι στον αέρα; Στηρίζεται ας πούμε στα πλαϊνά του κουτιού; Αν ναι, δοκίμασε να βάλεις έναν ξύλινο τάκο από κάτω.

Όχι δεν στηριζόταν.Το έφτιαξα όλα ok.Αλλα μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις σε τι θα με βοηθούσε ο τάκος?

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σ προτείνω άμα δεν πας σε κάποιον p κόβει εξατμίσεις καλύτερα πάνε σε κάποιον που έχει cnc....Ο πατέρας m έχει κιτς και πίστεψε m μέσα σε 2 λεπτά θα κανεις όσες τρύπες θες....το cnc κόβει και ατσάλι χωρίς πρόβλημα και δεν μιλάω για ατσάλι 1mm αλλα για cm!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.