Jump to content



2900ΧΤ και ενα σωρο προβληματα!!


d|smal

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Μηπως εχεις λάθος ρυθμίσεις στο bios για το pci-X??Δεν την τοποθετείς και σε κανένα αλλο συστημα...ποτε δεν ξέρεις τι μπορεί να φταίει

δυστηχως δεν εχω κανενα αλλο συστημα!!! θα βαλω ξανα βιστα να δω αν μου το κανει κ εκει, αν συνεχισει.. εφυγε...

καλα ειμουν τοσα χρονια με nvidia, τι την ηθελα την ατι...

Link to comment
Share on other sites

οτι αναφερει ο φιλος στο 1ο ποστ μου κανει και μενα η καρτα,και κουλα στον firefox και vpu recover και κατι μαυρες οθόνες στα παιχνιδια,απλα να αναφερω οτι δεν νομιζω να ειναι θεμα θερμοκρασιων γιατι εμενα πανω απο 43 τωρα δεν πηγαινει,δεν ξερω τι φταιει , απλα περιμενω να βγουν τπτ καλοι drivers !!

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει να ειναι κ θεμα μνημης ραμ???

Κανε memtest αν πιστευει οτι φταει αυτο..Αν εχει vista μπορεις κατα την εκκινηση του υπολογιστη να πατησεις F5 και σου βγάζει επιλογη για memtest (ή να μπεις στα vista)

Link to comment
Share on other sites

Τα νεα απο το μετωπο λενε οτι και η δικια μου καρτα κανει το ιδιο ορισμενες φορες σε περιβαλλον XP και σερφαρισμα με τον firefox.

Θα κανω διαφορες δοκιμες σε 2d περιβαλλον για να εχω πιο σιγουρο συμπερασμα να σας πω.

Link to comment
Share on other sites

ναι σε 3d σκιζει, κ γω απο την δευτερα που την εβαλα πανω εχω ξεσκιστει στα παιχνιδια!! μια ζωη καθομουν κ εψαχνα τις καταληλες ρυθμισεις για να παιζω ωραια, τωρα ολα φουλ με τη μια για να γουσταρουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα παντος εβαλα το World in Conflict, ολα very high στην αναλυση της 22αρας (1680χ1050) και επαθα ατυχημα με τα γραφικα και την αποδοση της καρτας!!!

:( :(

Λυπηθείτε με μου κάηκε το pc και δεν μπορώ να παίξω σοβαρό game έλεεοοος!

Link to comment
Share on other sites

:( :(

Λυπηθείτε με μου κάηκε το pc και δεν μπορώ να παίξω σοβαρό game έλεεοοος!

Σου κάηκε το PC ε? Κρίμα, τι να πω.. Το μόνο που μπορώ να είναι... να σου καει και το video!

:074: :074: :074:

οn topic πάλι, το θέμα περί μαύρων γραμμών και πράσινων αλόγων στον FireFox είναι για μένα απλά αμελητέο και δεν αξίζει κάν ο κόπος και η βενζίνη για RMA που μάλλον θα απορριφθεί.

Όταν παρουσιάζεται σε ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα και λειτουργικό ΜΟΝΟ, φωνάζει οτι είναι κάποιο software bug. Αμα παίζει καλά τα 3d, τι άλλο θες?

Α! και δουλεύει και το HDMI audio μια χαρά. Το κακό είναι οτι μόνο ένα DVI το υποστηρίζει, όχι και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον νεα απο το μετωπο!! περασα τα βιστα απο χθες το βραδυ κ μεχρι στιγμης ολα πανε μια χαρα!!! στα ΧΡ σε καποια φαση το ειχα αρκετη ωρα χωρις οδηγους κ δεν εκανε τπτ οποτε λογικα ειναι θεμα οδηγων κ οχι hardware!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα! αν δεις τα post που εχω κανει θα δεις οτι εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με τα γραφικα στα windows. τα σπασμενα γραφικα και με το refresh να εξαφανιζονται! οταν εισαι σε games και κανεις minimaze το games 1-2 φορες τοτε θα σου εμφανισει το μηνυμα vpu recover..http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=35483&page=2&highlight=%F3%F0%E1%F3%EC%E5%ED%E1+%E3%F1%E1%F6%E9%EA%E1

εγω παντος πηγα την καρτα γραφικων πισω μηπως ειναι χαλασμενη, και μου την αντικατεστησαν με καινουργια, η οποια παρουσιαζει ακριβως τα ιδια!.. εβαλα και εγω τα vista αλλα μπορω να σου πω οτι στα games η επιδοσης πευτουν σε σχεση με τα xp!... στα visa μονο σημερα μου παρουσιασε τα σπασμενα γραφικα, αλλα ενταξη!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.