Jump to content



Παγωνει Ο Καιρος Ανεβαινουν Τα Mhz


stealth1442169213

Recommended Posts

Χμμμμ μου βαζεις ιδεες τωρα,εντυπωσεις?

Οι θερμοκρασιες πως ειναι?

Να μην σου βάζω ιδέες!!! Μια χαρά πάει ο 185 που έχεις!!! :)

Οι θερμοκρασίες πρέπει να πέσανε 5-6 βαθμούς περίπου, αλλά απ' ότι είδα το αποτύπωμα που άφησε ο πυρήνας στο καπάκι δεν ήταν και ότι καλύτερο... παρόμοια φάση με τον 3200 που έχω... προς το παρόν θέλω να τρέξω orthos με τις παρακάτω ρυθμίσεις να δω "τι ψάρια πιάνω". Idle παίζει 29-30 σε αυτές τις ρυθμίσεις... full load θα σου πω σε μια ώρα περίπου. ;)

8e78qow.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Τελικά δεν είμαι σταθερός σε αυτές τις ρυθμίσεις... μετά από 10 λεπτά orthos μου βγάζει σφάλμα στον core0... :( Μάλλον θέλει παραπάνω ρεύμα αλλά ήδη είμαι πολύ ψηλά. Ξαναγυρνάω στα 2800 αλλά με πιό χαμηλές θερμοκρασίες πλέον. Τελικά με το ξεκαπάκωμα δεν κέρδισα MHz αλλά χαμηλότερες θερμοκρασίες... κάτι είναι και αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

φίλε Alive μπας και πουλάς τις GeIL Ultra-X nForce4 Edition??? έχω ένα σετάκι( 1ΓΒ) και το δεύτερο είναι corsair που μπροστά στις γκέιλ δεν πιάνουν μια. ΑΝ, λέω ΑΝ ποτέ σκεφτείς να τις πουλήσεις, εδώ ειμάι γω :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.