Jump to content



σκεψη για αγορα μνημων...


Recommended Posts

Συζητάς για αναβάθμιση τώρα ή σε 1-2 μηνες? Γιατι αμα ειναι για αργότερα ....ΤΟΤΕ θα δουμε :)

Χμμμμμμμμ

κοιταξτε...

πολυ θα ηθελα ενα καινουριο pc... αλλα επειδη δεν το βλεπω στο κοντινο μελλον δηλαδη για τον επομενο χρονο τοτε λεω να αναβαθμιστω λιγο για να αντεξω στα νεα παιχνιδια κτλ...

εχω ηδη ενα κανονισει να παρω ενα τροφοδοτικο 430w...

οσο για τις μνημες... λεω να κανω το ντου και να τις παρφω εκτος αν προτεινετε κατι καλυτερο

@cabrinha τωρα που το λες δεν ειναι κακη ιδεα...

αν οι τιμες που μου ανεφερες στεκουν τοτε κατι θα κανω μεχρι το τελος του μηνα!!!

μια χαρα ειναι οταν τα γραφουμε....:001:

παιδια ολα θα εξαρτηθουν απο μια συμφωνια που εχω κανει με ενα παιδι απο το φορουμ...

μην ρωτατε πολλα, απο δευτερα τριτη θα ξερω σιγουρα αν θα παρω αυτα που ειπε ο dellman...

Πως περνάει ο καιρός :033: :033: :033: :033: :033: :098: :098: :098: :098: :098:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Αυτη η Asrock Conroe 1333 DVI (s775, i945G, VGA) δεν ξέρω τι λέει.... Για να πει κανεις κατοχος.

Θα κάνεις ο-c?

Χμμμμμμμμ

Πως περνάει ο καιρός

ΧΑΧΑΧΑΧ βρε μπας είσαι σε άλλο χωροχρόνο και τρέχει ?

Link to comment
Share on other sites

τι κακος ....

εισαι και πατριδα...

οκ εσυ κανεις πλακα το ξερω

αλλα για τους αλλους το λεω... πουλησα κατι χθες κονομισα ας πουμε κατι ψηλα, ειχα και κατι χρηματα στην ακρη και να το αποτελεσμα...

@εδιτ

μιλαω για την πλακιτσα του τσιφ

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ο/c θα ειναι λιγο ετσι για να παρω μια μικρη γευση ...

καλη καρτα γραφικων θελω! επισης να απαντησει καποιος στην ερωτηση που εκανα πιο κατω για τους επεξεργαστες( #16)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω στην κατηγορία αυτή να υπάρχουν απαιτήσεις για τρελά O/C...

αλλά για ένα συστηματάκι σε σχέση με αυτό που είχε θα είναι SUPER DUPER καλύτερο

Ε ναι μπρε! Οτι και να πάρει τώρα θα γελάνε και τα αφτιά του ! (Οπως και τα δικά μου:046:)

τι κακος ....

εισαι και πατριδα...

οκ εσυ κανεις πλακα το ξερω

αλλα για τους αλλους το λεω... πουλησα κατι χθες κονομισα ας πουμε κατι ψηλα, ειχα και κατι χρηματα στην ακρη και να το αποτελεσμα...

@εδιτ

μιλαω για την πλακιτσα του τσιφ

Να προτιμήσεις ποιοτικές λύσεις και αξιόπιστα πράγματα παρά γρήγορα και στον αέρα. :)

Edit:

καλη καρτα γραφικων θελω! επισης να απαντησει καποιος στην ερωτηση που εκανα πιο κατω για τους επεξεργαστες

Κοψε απο τα άλλα και δώσε εκει. Με 130 ΚΑΡΤΑΡΕΣ δεν εχει(καινουργια παντα)

Link to comment
Share on other sites

για να κοψω στα αλλα μερη δεν κοβω....

ισως βρω καμια καλη καρτα γραφικων μεταχειρισμενη:001: :001:

Thats the spirit :)

Μην κόψεις αλλα είπαμε....ΤΣΗ ΠΡΟΚΟΠΗΣ μέχρι και οι βιδες.

Εγώ βλέπω μητρική,επεξεργαστή + καρτα γραφικών. Τροφοδοτικο?Μνήμες?Αυτα δεν ειναι τσαμπα

Link to comment
Share on other sites

θα παρω του tsif... 430w νομιζω...

τελος οι μνημες ειναι αυτες που ειπε ο dellman...(2 τεμαχια παρακαλω στον αραχνη!)

Ωραια :)

Αντε ψάξε κάρτα και πές μας τι ανακάλυψες.Κατα τα αλλα ετοιμάσου να καραγουστάρεις.

ΑΝ ομως το καθυστερήσεις....τοτε θα αλλαξουμε μερικά:)

Link to comment
Share on other sites

βασικα ελπιζω να τα παρω μεσα στην βδομαδα...

το τροφοδοτικο μπορει να κολλησει λιγο μεχρι τελος του μηνα...

@edit

πριν κανω τις αγορες θα τα ξαναπουμε, να ερθει και ο dellman να βαλει την σφραγιδα οτι ειμαστε οκ και φυγαμε για τρελα πραγματα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

εχουμε αναλυτικα και λεμε....

μνημες:44€

μητρικη:58€

επεξεργαστης:65€

το συνολο για αυτα ειναι 167€...

dellman Τsif... αξιζει να παρω αυτη που ειπε ο μανωλης(Sapphire HD 2900PRO) η αυτξ που ειπα εγω(8800 GTS 320 MB )???

Link to comment
Share on other sites

+70 στις μνημες + 70 στην vga=170 <=>

170(c2d)+170=240 <=>

240=quad! :p

Bρε πως τα βγαλα!

Δημήτρη αν δεν κουζουλάθηκες ακομα........θα γινει και αυτο.Εγω εφαγα μια Κυριακη να ακουω αποψεις και τετοια.Μετα τα σκεφτηκα μονος μου ΒΑΣΗ το ποσο ασχετα αν ειναι καλα και γρήγορα.Ολοι εχουν κατι διαφορετικό στο μυαλό τους όσο αφορά την σύνθεση(Και καλα το κανουν) :)

Αυτα απο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεσαι ..... ηρεμία και θα βρούμε το καλύτερο στην καλύτερη τιμή

απλά για να βοηθήσεις σκέψου και πες μας ένα ποσό ....

Για να μπερδέψω λίγο τα πράματα με 100 ευρώ 2x1GB Transcend UCCC σε γνωστό κατάστημα και μάλιστα μπόλικες (είδα 10 τουλάχιστον).

Αστο καλύτερα δεν είναι ανάγκη να ξεφύγει ....

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και να μην την παρεις με 180ε. H 2900προ ειναι πολυ καλυτερη (περισσοτερο ενεργοβορα ομως).

Εγω θα προτιμουσα amd παντως σε αυτα τα χρηματα. Και πιστευω οι μνημες θα ενιωθαν πιο ανετα σε μια τετοια περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.