Jump to content



Αξιζει τον κοπο αγορα agp?


katsou

Recommended Posts

Καλησπερα και παλι.Εχω εδω το καρβουδηστηρι μου και θα ηθελα πολυ να παιξω cod4.Εκανα μια ερευνα αγορας,ειδα οτι υπαρχουνε καποιες agp καρτες ειτε μεταχειρισμενες ειτε καινουριες που ειναι προκοπης σε σχεση με αυτην που εχω.Εχω μια ati radeon 9250,ddr 1gb στα 300 οι μνημες,amd athlion sta 1.66.Αν πω οτι αλλαζω καρτα γραφικων και βαζω μια 7600 σε agp εχω καμια ελπιδα να παιξω cod4 εστω και σε low details αλλα με ιικανοποιητικο ρυθμο παιχνιδιου?:o

Link to comment
Share on other sites

την ιδια καρτα ειχα οταν ημουν σε agp....

καλη καρτουλα, επαιζα παιχνιδακια ανετα αλλα σε low-medium καταστασεις...

λογικα την βρηκες μεταχειρισμενη...

αν ειναι στα 40-50 € χτυπα την

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι στα 40-50 € χτυπα την

Φαντάζομαι μιλάς για 7600GS γιατί η GT πάνε περίπου τα διπλάσια χρήματα... Πάντως, ειδικά αν πάρεις την 7600GT, δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις ξανά κάρτα γραφικών. Η επόμενη αλλαγή θα είναι σε πλατφόρμα...

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι μιλάς για 7600GS γιατί η GT πάνε περίπου τα διπλάσια χρήματα... Πάντως, ειδικά αν πάρεις την 7600GT, δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις ξανά κάρτα γραφικών. Η επόμενη αλλαγή θα είναι σε πλατφόρμα...

Έχω την εντύπωση ότι η 7600gt δεν βγαίνει σε agp αλλα μονο σε pci-e μονο η gs από όσο ξέρω βγαίνει σε agp...

καλησπερα και παλι

ενας γνωστος μου,μου δινει ati x1300 με 256 μνημη 30 γιουρια.Αξιζει ή να πας για 7600gs?

7600GS!!!

Link to comment
Share on other sites

H 7600GS είναι σαφώς καλύτερη από μια 9250 και Χ1300 αλλά θα σου πρότεινα μια καινούρια Radeon 2600pro.

Το DX10 βέβαια το ξεχνάς αλλά έχεις κανονική εγγύηση, full HD support, έχει καλούτσικες επιδόσεις για την κατηγορία της και κλοκάρει αρκετά καλά.

Link to comment
Share on other sites

H 7600GS είναι σαφώς καλύτερη από μια 9250 και Χ1300 αλλά θα σου πρότεινα μια καινούρια Radeon 2600pro.

Το DX10 βέβαια το ξεχνάς αλλά έχεις κανονική εγγύηση, full HD support, έχει καλούτσικες επιδόσεις για την κατηγορία της και κλοκάρει αρκετά καλά.

Μακρια απο 2600pro ΑGP

Δεν δουλευει σε D3d

Link to comment
Share on other sites

amd athlion sta 1.66.Αν πω οτι αλλαζω καρτα γραφικων και βαζω μια 7600 σε agp εχω καμια ελπιδα να παιξω cod4 εστω και σε low details αλλα με ιικανοποιητικο ρυθμο παιχνιδιου?:o

δυστηχως, πιστευω πως ο επεξεργαστης σου δεν ειναι αρκετος για το cod

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.