Jump to content



Πρόβλημα come inside : )


Tresure

Recommended Posts

Λοιπόν έχω ένα pc τριετίες με μνήμη 1g δύο στα 512 kingston στα 400 Mhz dd1, μου έδωσε ένας φίλος άλλες δύο ίδιες στα ίδια mhz μόνο που είναι 1g kingstone η μία στα ίδια mhz με τις δικές μου τις χώνω όλες μέσα για να δουλεύει στα 3g σύνολο αλλά πρίν μπεί στα win βγάζει την μπλέ οθόνη και δεν...

έβγαλα τις δικές μου και άφησα μόνο τις 1x1g του φίλου, δουλεύουνε όλα οκ αν πάω να βάλω και τις δικές μου δεν δουλεύει ούτε έστω και η μία να είχα 2.5g ram τουλάχιστον

Κανονικά δεν θα έπρεπε να δουλευουνε όλες μαζί μιας και είναι ίδιες και σε Mhz και σε μάρκα?:105:

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας και τα υπόλοιπα στοιχεία του η.υ σου για να έχουμε μια εικόνα.Στην αρχή πήγε το μυαλό μου στο οτι η μητρική σου δεν υποστηρίζει πάνω απο 2γίγα αλλά είπες ότι bootαρει το pc.

Link to comment
Share on other sites

ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΙΚΗΣ ΣΟΥ.ΑΝ ΔΕΙΣ

ΤΟ MANUAL (ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ) ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΤΩΝ SLOT ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.