Jump to content



VIVODI IS BAD


gleon

Recommended Posts

Είμαι συνδρομητής της vivodi (full LLU + DSL PHONE) κάτι λιγότερο από μήνα ,περίπου 20 μέρες.

1)ΑΠΟ ΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ

2)ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΟ 13880

3)ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΠΟΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΟΔΗΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΑΜΕΝΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. ΑΠΟ ΤΟ SERVICE ΑΚΟΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΜΕΡΕΣ ΟΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ.

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ DSL PHONE ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ DSL TΩΡΑ

1) ΦΙΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΗΜΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ

2) ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ (256/128) ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥς ΠΕΛΑΤΕΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΕΙΤΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

ΕΙΣΤΕ Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ι

(Προς Γνώση και συμμόρφωση)

Link to comment
Share on other sites

και ποιος σου είπε οτι το συγκεκριμένο δεν το έχω διαβάσει/γράψει σε αυτό....ένα search δεν βλάπτει ;)

ΔΕΝ νομιζώ όμωs ότι όλοι όσοι κάνουν Overclock γράφουν στο ίδιο Tread;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗ VIVODI. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ MODEM ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10-12 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΗΜΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ.ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ.

ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΧΝΙΚΟΘΣ ΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΒΙΒΟΝΤΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΚΝΕΙΣ ΔΕΝ ΧΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ......ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟ PC WORLD ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ VIVODU.

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εκανα και εγώ το λάθως πριν κάμποσο καιρό και πήγα Vivodi. Το ping μου είναι και εμένα μεγάλο (600ms) και κατέβαζα με πολύ μικρή ταχύτητα (56kbps). Σαν modem δηλαδή. Είχα ακούσει οτι μέχρι την Τρίτη 12-4-2005 θα έχει κάνει αναβάθμιση η Vivodi. Από χτες (10-4) είμαι με περίπου 300kbps. Τώρα επιτέλους χαμογελάω λιγάκι. Παρατήρησε κανείς άλλος αλλαγή με την vivodi απο Αθήνα? Πάντως μπορεί να κατεβάζω καλά τώρα, όμως το ping είναι ακόμα μεγαλο....600ms.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μην γραφουμε ολοι με κεφαλαια γιατι θα κουφαθουμε!!!Το θεμα με την Vivodi ειναι γνωστο...

και ποιος σου είπε οτι το συγκεκριμένο δεν το έχω διαβάσει/γράψει σε αυτό....ένα search δεν βλάπτει

ΔΕΝ νομιζώ όμωs ότι όλοι όσοι κάνουν Overclock γράφουν στο ίδιο Tread

Αν γνωριζεις οτι ηδη υπαρχει σχετικο θεμα και ξαναποσταρεις δεν ειναι και οτι καλυτερο...παντως για το δευτερο σκελος νομιζω οτι εχεις παρεξηγησει γιατι για ΟΛΑ τα θεματα ισχυει αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ,,, αυτά είναι να σκάς τα λεφτάκια [οχι οτι εγω με την 56κ δεν τα σκαω.. ]και να είσαι με ταχυτητες 1/2 1/4 ...

Δεν έχουν μάθει να σέβονται τον πελάτη και το χρήμα , εγώ αυτό έχω καταλάβει [καο όλοι μαζι].

Πληρώνεις σαν π@@στης , δεν δουλεύει τπτ , και τρώς και δούλεμα μεσω phone.

Και όλα αυτά που διαφημίζουν ωραία και καλά , γρήγορες ταχύτητες , φθηνα τηλεφωνήματα, μόνο στις διαφημίσεις υπάρχουν τελικά/.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα το 2ο πακέτο dsl in a box στην κανονική κατοικία μου (και όχι στο εξοχικό που ήταν το 1ο) και χθες το πρώι ήρθε ο ΟΤΕ και έκανε dsl την γραμμή αλλά έβγαλε το τηλέφωνο!!!!!! Μετά από 4 τηλεφωνήματα στο 121 και μια ΗΛΙΘΙΑ τηλεφωνήτρια που δεν καταχώρισε την βλάβη αρχικά σήμερα το πρώι μου έβαλαν το τηλέφωνο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.