Jump to content



ανεξηγητος θανατος.....σκληρου


spiderdim1442169203

Recommended Posts

spiderdim οταν μπορέσεις πές μας τι έκανες και έστειλες τον σκληρό στο εξωτερικό ,,ποσο πλήρωσες, τι έγραψες , τι έβαλες στο κουτί... και τα σχετικά , απλός να ξέρουμε τι γίνεται στο μέλλον..

Link to comment
Share on other sites

spiderdim οταν μπορέσεις πές μας τι έκανες και έστειλες τον σκληρό στο εξωτερικό ,,ποσο πλήρωσες, τι έγραψες , τι έβαλες στο κουτί... και τα σχετικά , απλός να ξέρουμε τι γίνεται στο μέλλον..

ο gpulio εδειξε τον δρομο με το λινκ που εδωσε στο ποστ του,

στην σελιδα που μας βγαζει το λινκ συμπληρωνουμε αυτα που ζηταει...

στο επομενο βημα γραφεις τα στοιχεια σου.

στο τελος σου βγαζει την διευθυνση της εταιριας αλλα και τον κωδικο rma ο οποιος πρεπει να γραφτει μαζι με την διευθυνση της εταιριας...

πηγα στο ταχυδρομιο πληρωσα 80 cent και πηρα ενα φακελο με φυσαλιδες...

+8 ευρω εξοδα αποστολης...

οταν μου ηρθε ο σκληρος φυσικα τα εξοδα ηταν πληρωμενα απο την seagate

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. πραγματικά 10 ευρώ αξίζουν οταν πιστεύεις οτι το προϊόν σου μπορεί να αλλαχτεί ή να επισκευαστεί ( ειδικά όταν δεν φταις και εσύ) .. Και εγώ απο εδώ και περα θα απευθύνομαι κατευθείαν στις εταιρίες .. μπορει να χασω 10 ευρώ αλλα τουλάχιστον δεν θα χανω την ψυχραιμία μου......

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. πραγματικά 10 ευρώ αξίζουν οταν πιστεύεις οτι το προϊόν σου μπορεί να αλλαχτεί ή να επισκευαστεί ( ειδικά όταν δεν φταις και εσύ) .. Και εγώ απο εδώ και περα θα απευθύνομαι κατευθείαν στις εταιρίες .. μπορει να χασω 10 ευρώ αλλα τουλάχιστον δεν θα χανω την ψυχραιμία μου......

πραγματικα αξιζει...

και να μην μου εστελναν τιποτα απο την seagate τουλαχιστον θα ηξερα οτι προσπαθησα....και δεν θα ημουν με την απορια...

Mul εγω δεν περιμενα πως θα μου στειλουν πισω κατι...

μολις ειδα φυσικα το email εψαχνα καποιον να το μεταφρασει(!)

καλα να ναι ο μανωλης:001:

Link to comment
Share on other sites

Είδες που δεν χρειάζεται να σκάς?

Αντε σπάσε τώρα κανενα σκόρδο και φτύξτον να μην ξαναγινει καμια στραβη :)

μπα...

ας το κανει ο νεος του ιδιοκτητης, εγω απλα ειδα να λειτουργει και τον εβαλα ξανα μεσα στην κουτα...

παω για raid-0 με 2χ320gb (εχω ηδη εναν απο την αλλαγη του wd)

Link to comment
Share on other sites

μπα...

ας το κανει ο νεος του ιδιοκτητης, εγω απλα ειδα να λειτουργει και τον εβαλα ξανα μεσα στην κουτα...

παω για raid-0 με 2χ320gb (εχω ηδη εναν απο την αλλαγη του wd)

Πολυ ωραια ;) Αντε με το καλο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.