Jump to content



Μεγάλο πρόβλημα με Logitech


somada141

Recommended Posts

Γεια σας ,

μήπως κάποιος σας έχει αντιμετωπίσει πρόβλημα με κάμερες Logitech Messenger και τα Windows Vista.

Ότι driver και να βάλω δεν δουλεύει ακόμα και αυτούς που θεωρητικά έχουν φτιαχτεί για να λύσουν αυτό το πρόβλημα.

Μου φαίνεται ότι επισήμως η Logitech έχει πει πως δεν θα δουλέψουν οι κάμερες αυτές στο καινούργιο λειτουργικό αλλά τι θα γίνει θατις πετάξουμε τις κάμερες;

Αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα και γνωρίζει κάποια λύση θα εκτιμούσα πολύ την οποιαδήποτε βοήθεια.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

το μόνο καλό που βρήκα να έχουν είναι ότι έχουν καλύτερο kill για τα προγράμματα που κολλάνε και ότι όταν κάνεισ format δεν χρειάζονται πολλά πολλά για να ξεκινήσεις σε αντίθεση με τα XP--βάλε patch, service pack k.l.p

Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξα λίγο τον τίτλο, αφού καλό είναι να αποφεύγεις τέτοιους χαρακτηρισμούς.

Όσο αφορά την κάμερα, και εγώ έχω logitech και όταν είχα βάλει τα vista είχα δυσκολίες, αλλά τελικώς κάπως μου δούλεψε με τους drivers των ΧΡ (όχι πλήρως όπως πριν πάντως).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.