Jump to content



...σου΄χει λάχει???E6600


dominator1442169151

Recommended Posts

Λοιπόν απο χθες το βράδι χωρίς καμία εγκατάσταση προγράμματος , το pc εμφνίζει την εξής περίεργη συνπεριφορά.

Έχω το everest btw στο οποίο βλέπω το πσοστό χρήσης του επεξαργαστή.

Ξαφνικά καταλαβαίνω οτι το pc σέρνεται , μνήμη κάπου 1,2 gb free , επεξαργαστής δείχνει χρήση του ενός πηρύνα στο 80-100 % ενώ ο άλλος κάτω απο 10%.

Θερμοκρα΄σιες επεξαργαστή φυσιολογικές , αλλά οποιαδήποτε εφαρμογή και να τρέξω απο απλή αντιγραφή αρχείων μέχρι mozzila ή οτιδήποτε άλλο η χρήση του ενός πάει στα ουράνια και ο άλλος...ύπνος.

Όταν δε συμβαίνει αυτό , αρχίζει να σέρνεται (και όταν λέμε σέρνεται εννοώ φρίκη-φανταστείτε τα παράθυρα να εμφανίζονται με "δόσεις").

Καμιά ιδέα ? Μπας και ετοιμάζεται να την κάνει?(έχν έναν c2d E6600 σε μια ASUS P5N-E sli me 2x1 GB ram geil DC)

Link to comment
Share on other sites

φλάσαρα dim , χρωστούσα και μια απάντηση στον Candyman για sVista x64 Ultimate και τόλμησα......

Μέχρι στιγμής κάτι drivers βάζω , μόλις τελειώσω και με τα αντιβιοτικά θα έχω πλήρη άποψη.

Το πρόβλημα φαίνεται να με εγκατέλειψε και μάλλον ήταν κρύωμα.

Ευχαριστώ ...dim αύριο μετά τις 2 είμαι free , θα τα πούμε.

ΑΑΑααα παρεπιπτώντος , με το bandwidth meter και σύνδεση Fortnet 1Mbit έπιανα κάτι 10 άρια απίστευτα για κάνα 2 λεπτο, κουφό ?

Όταν το αντιλήφθηκα άρχισε το σύρσιμο , λέτε να έπαιζε τίποτα με τις ρυθμίσεις δικτύου?

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.