Jump to content



my all new pc


siloo

Recommended Posts

Η περιγραφη του pc ειναι η δευτερη κατα σειρα υπογραφη.

Πιστευω να σας αρεσει....

Βεβαια θα μπουν ακομα και αλλες 2 ram (συνολικα 4Gb) γιατι οι προηγουμες δεν τραβουσαν....και η ακομα μια 8500GT ή μια απο την καινουργια σειρα τησ Nvidia που αναμενονται συντομα...

post-9510-1442174988,1071_thumb.jpg

post-9510-1442174988,2266_thumb.jpg

post-9510-1442174988,338_thumb.jpg

post-9510-1442174988,4493_thumb.jpg

post-9510-1442174988,5358_thumb.jpg

post-9510-1442174988,6221_thumb.jpg

post-9510-1442174988,7031_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτο παιδες ειναι το καινουργιο μου συστημα και ελπιζω να σας αρεσει...

τα χαρακτηριστικα του pc ειναι η δευτερη κατα σειρα υπογραφη μου.

Βεβαια θελει ακομα καποια πραγματακια οπως αλλα 2Gb μνημη και αλλη μια 8500GT ή μια 9800 nvidia αλλα περιμενω να βγει...

Link to comment
Share on other sites

Kαλοδούλευτο ΑΛΛΑ με μια παρατήρηση ......,

από την στιγμή που πήγες σε AMD ας αγόραζες και μία μητρική με CF πάνω και να έβαζες τις 2600xt ultimate σε crossfire.

Θα ήταν καλύτερα από την 8500gt

Link to comment
Share on other sites

sorry για την υπογραφη θα την φτιαξω.

το τροφοδοτικο ειναι πολυ καλο αν και 570 βγαζει πραγματικα 480 και με τις προσφατες διακοπες με εβγαλε ασπροπροσωπο.

οσο για τις 2600 τις σιχαθικα.ηταν αθλιες και δεν ξερω τον λογο απλα να σου πω μονο οτι εκτος του οτι το cf εχει πολλα μα παρα πολλα προβληματα οι συγκεκριμενες καρτες κολουσαν ολο το συστημα χωρισ λογο. εβαλα μια ati ενος φιλου και πιγαινε σφαιρα.τι να πω δεν ξερω.

Παιδες ευχαριστο πολυ για τα καλα σας λογια αν και προσεχως θα του βαλω ή sli με αλλη μια ιδια ή μια 9800. θα δω...

ποια ειναι η δικη σας γνωμη γιαυτο??????

α και κατι τελευταιο για το σχολιο το φιλου spiderdim:ημουν φανατικος της intel μεχρι την στιγμη που εβαλα AMD!!!! ολα τα υπολοιπα ειναι απλα περιττα..............

Link to comment
Share on other sites

θα κανω μια προσπαθεια να δω τι παιζει και με τους καινουργιους αλλα δεν νομιζω γιατι και με αυτουσ που ειχε μεσα το cd και με τους 8.1 τα ιδια εκανε.

φαντασου δεν μπορουσα να παιξω το pro street σε midium και με την 8500 και AMD φισικα το παιζω σε full και χωρις κανενα κολλημα παρακαλω....

Τον εχω σπιτι τον αλλο οποτε θα το δοκιμασω και θα σου πω αυριο.

Και κατι που παρελειψα στην αρχικη παρουσιαση,το λειτουργικο:φυσικα xp και ξερο ψωμι.......

sorry για την παρουσιαση αλλα ειναι η πρωτη φορα....

θα ανεβασω και 3dmark και test cpu-z απο αυριο κατα πασα πιθανοτητα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μολις αγοραστηκε και μια ακομα 8500 για το γνωστο σε ολους μας sli που πιστευω να ανεβασει κατα πολυ την αποδοση.

αυριο θα ανεβασω και screenshots να δειτε και εσεισ μαζι μου τα αποτελεσματα και να μου πειτε την γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.