Jump to content



23 ωρες την μερα..


amartolos

Recommended Posts

Ο δικός μου απλά βολεύεται σε οποιαδήποτε στάση χωράει στα πόδια της μητέρας μου.Δεν έχει σημασία αν ο μισός θα κρέμεται έξω από το κρεββάτι απλά να κοιμάται στα πόδια της (βοηθάνε τα κοτόπουλα και τα συκωτάκια που του δίνει...)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα είναι η γούνα της. Είναι μακρύτριχη και κάνει κομπάκια. Βέβαια και εγω ο τεμπέλης δεν την χτενίζω. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι τέτοιο με μακρύτριχες;

Όσοι έχεται θυληκές τις έχεται στυρώσει; Ζητάει γάτο απεγνωσμένα η καημένη αλλά δεν ξέρω τι να κάνω τα γατάκια μετά και δεν την βάζω

Στην φωτό πίνει νερό απο το ποτήρι της. Έχει τρομερές σχέσεις με νερό. Το καλοκαιράκι πίνει και απο το λάστιχο.

post-955-1416071674,5642_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Το μόνο πρόβλημα είναι η γούνα της. Είναι μακρύτριχη και κάνει κομπάκια. Βέβαια και εγω ο τεμπέλης δεν την χτενίζω. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι τέτοιο με μακρύτριχες;

Όσοι έχεται θυληκές τις έχεται στυρώσει; Ζητάει γάτο απεγνωσμένα η καημένη αλλά δεν ξέρω τι να κάνω τα γατάκια μετά και δεν την βάζω

Στην φωτό πίνει νερό απο το ποτήρι της. Έχει τρομερές σχέσεις με νερό. Το καλοκαιράκι πίνει και απο το λάστιχο.

Λοιπόν ο χοντρούλης,κατά κόσμο sylvestro,είναι στειρωμένος από 8 μηνών...Αύριο το πρωί θα πάω και τη μικρούλα μου,κατά κόσμο barbie,για στείρωση...

βασικός λόγος είναι πως τα σιαμ έχουν ιδιατερότητα στο σεξ...το κάνουν μέχρι θανάτου....Και κατά δεύτερο λόγο διότι τα ζωάκια τα θέλουμε να είναι προστατευμένα υγειή και σώα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.