Jump to content



Πρόβλημα εν ώρα gaming...


Recommended Posts

gerοgero πιο είναι το όνομα του nero scout? στον task manager εννοώ.

Και εγώ τα xp τα έχω 2 φορές (ΟΕΜ) κ τα vista 1 (OEM επίσης).Δεν νομίζω να κατηγόρησα κανένα πρόγραμμα αλλά και να το είχα αγοράσει πάλι τα ίδια θα έκανε οπότε καλύτερα που δεν πέταξα τα λεφτά μου.

Προς το παρόν θα έχω το kaspersky7 και θα το κλείνω για τα sims2, ελπίζω να μην αργήσει το 8 final...

Ο προβληματισμός μου τώρα επικεντρώνεται στην υδρόψυξη...Άλλαξα το νερό και έχω πάλι τις ίδιες θερμοκρασίες (1-2 βαθμοί λιγότερο) ενώ παλιά σε ένα moddαρισμένο κουτί με χάλια airflow είχα 34-36...

Link to comment
Share on other sites

gerοgero πιο είναι το όνομα του nero scout? στον task manager εννοώ.

Και εγώ τα xp τα έχω 2 φορές (ΟΕΜ) κ τα vista 1 (OEM επίσης).Δεν νομίζω να κατηγόρησα κανένα πρόγραμμα αλλά και να το είχα αγοράσει πάλι τα ίδια θα έκανε οπότε καλύτερα που δεν πέταξα τα λεφτά μου.

Προς το παρόν θα έχω το kaspersky7 και θα το κλείνω για τα sims2, ελπίζω να μην αργήσει το 8 final...

Ο προβληματισμός μου τώρα επικεντρώνεται στην υδρόψυξη...Άλλαξα το νερό και έχω πάλι τις ίδιες θερμοκρασίες (1-2 βαθμοί λιγότερο) ενώ παλιά σε ένα moddαρισμένο κουτί με χάλια airflow είχα 34-36...

Το ακόλουθο είναι : "nmindexstoresrv.exe"

http://www.processlibrary.com/directory/?files=nmindex

Υπομονή φίλε μου. Κάποια στιγμή μπορεί και να το διορθώσουν το kaspersky...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

γειά σας , επαναφέρω το θέμα γιατί ταιριάζει με το πρόβλημα που αντιμετωπίζω . Οταν παίζω παιχνίδια racing όπως το trackmania nations , άλλες φορές μετά από 10 λεπτά , άλλες μετά από μια ώρα το pc κρασάρει.Παγώνει η οθόνη , ο ήχος , σβήνει η οθόνη και μόνο με το reset μπορώ και κάνω επανεκίνηση για να ξαναμπώ στα win.

Link to comment
Share on other sites

full load δεν είμαι . Αυτή την στιγμή έχω cpu usage 2% από windows task manager . Πρόβλημα σε racing games εχω . Σε strategy , sports που έχω δοκιμάσει δεν έχω ο ίδιο πρόβλημα . Θα τρέξω λίγο το παιχνιδι τώρα να δω θερμοκρασίες να σου πω.

mark added 7 Minutes and 58 Seconds later...

λοιπόν το cpu 49 c and gpu 68 c . Με το που ξεκίνησα το παιχνίδι , κόλλησε μου έβγαλε μύνημα για v power recover και μύνημα για να στείλω στην ΑΤΙ . Τι γινετε ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.