Jump to content



Γεια σας


kaloubas

Recommended Posts

Γεια σας νεος στο forum:039: ,να παρουσιασω και εγω με την σειρα μου τα pc που εχω

Το βασικο:

Βλεπε υπογραφη:)

Το δευτερο:

Case: Chieftec Aegis CH-05B BL

Modo:ASUS P5W DH Deluxe Wi-Fi

CPU:Intel Core Duo 8400 3.00 GHz

GPU:Sapphire 2x3870 crossfire

RAM:OCZ 2GB KIT 800Mhz Gold Edition

DVD-RW: Samsung Ls SH-S203P R B+W Sata

PSU: Tagan 900w

HDD: Western Digital 500GB 7200rpm

Monitor:TV Phillips 42” Full HD

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε, καλωσηρθες

btw εχεις τρομερο συστημα αλλα ειναι κριμα με τετοιες δυνατοτητες να το αφηνεις ακλοκαριστο (αν ειναι ακλοκαριστο)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε, καλωσηρθες

btw εχεις τρομερο συστημα αλλα ειναι κριμα με τετοιες δυνατοτητες να το αφηνεις ακλοκαριστο (αν ειναι ακλοκαριστο)

Δυστυχώς δεν έχω ιδέα και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με κλοκαρισμα:022:

Link to comment
Share on other sites

ok απλα ενα πολυ καλο συστημα ειναι

Για της υπογραφης μιλαω ρε συ. Και εννοειτε το να παρεις οτι ακριβοτερο δεν ειναι παντα οτι καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Για της υπογραφης μιλαω ρε συ. Και εννοειτε το να παρεις οτι ακριβοτερο δεν ειναι παντα οτι καλυτερο...

Δυστυχώς η ευτυχώς αγαπητέ μου ότι δίνεις παίρνεις ...Όσο πιο akrbo τόσο πιο καλο κατά το 99%...Από εκεί και πέρα δη σημαίνει ότι εσύ θα το χρησιμοποιήσεις....επομένως ένα tower τον 2000euro σαφώς ειναι κατώτερο από ένα τον 4000 αλλα δεν σημαίνει ότι εσένα η εμενα η γενικα τον οποιοδήποτε το pc με τα 4000euro θα σου προσφέρει κάτι παραπάνω από ότι τον 2000...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για να μη βγουμε και πολυ off σε τετοιες περιπτωσεις για να μπορεις να συγκρινεις εξεταζεις ΠΑΝΤΑ το λογο τιμη/αποδοση. Αυτο εννοω ρε συ.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες φιλε kaloubas.

Εξαιρετικα τα συστηματα σου.

Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο απο ολα ειναι το monitor του 2ου συστηματος.;)

Τωρα που εισαι κοντα μας ειναι ευκαιρια να αρχισεις και τον υπερχρονισμο τους.:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο όλους για το καλωσόρισμα :)

Καλωσηρθες φιλε kaloubas.

Τωρα που εισαι κοντα μας ειναι ευκαιρια να αρχισεις και τον υπερχρονισμο τους.:D

χμ!!! Για να δουμε :032:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.