Jump to content



MSN πρόβλημα


Recommended Posts

Πως γίνετε να είναι συνδεδεμένος ο λογαριασμός χρήστη MSΝ, την στιγμή που είναι κλεισμένος ο ένας υπολογιστής, το PDA κλειστό, και ο άλλος υπολογιστής να είναι σε λογαριασμό χρήστη με συνδεδεμένο MSN άλλου χρήστη και άλλου MSN;

Link to comment
Share on other sites

στον messenger εννοεις?

Ποιος ξερει.. Μηπως εχει κανεις αλλος τον κωδικο?? Αν πας να κανεις log in παντως θα τον πεταξει απο οπου ειναι συνδεμενος και θα μπεις εσυ..

Link to comment
Share on other sites

Το εχω παθει και εγω αυτο.Η ξαδερφη μου ειχε δυο χρηστες στο pc της.Μια φορα ειχα μπει απο τον χρηστη που δεν χρησημοποιει στο λογαριασμο μου στο msn.Απο τοτε καθε φορα που εμπαινε με τον δικο της λογαρισμο,απο τον δικο της χρηστη με πεταγε εξω!

Μεχρι που εκανε format και υσηχασα.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να είναι συνδεδεμένος ο λογαριασμός χρήστη MSΝ, την στιγμή που είναι κλεισμένος ο ένας υπολογιστής, το PDA κλειστό, και ο άλλος υπολογιστής να είναι σε λογαριασμό χρήστη με συνδεδεμένο MSN άλλου χρήστη και άλλου MSN;

Δεν ειμαι σιγουρος για τα XP αλλα στα vista ξερω οτι γινεται να κανει log out ενας χρηστης και τα προγραματα να παραμεινουν ανοιχτα.. αρα αν ενας χρηστης μπει MSN και κανει log off και μπει αλλος χρηστης, το MSN του προτου θα παραμεινει online (αν δε το κλεισει πριν κανει log off)..

Ξερω σιγουρα οτι γινεται, εχω δει απο 1 pc φιλου 3 msn online με αυτον τον τροπο (ειχαν 3 χρηστες).

Δεν ειμαι σιγουρος αν εννοει το ιδιο και ο φιλος PainKiLer..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να έχεις πολλά messenger ανοικτά, αν έχεις το msn της M$ και το messenger plus.

Προτείνω στους κωδικούς να έχετε ειδικούς χαρακτήρες όπως #,%,^,&,>,? πεζά γράμματα, και κεφαλαία με αριθμούς για να είναι δύσκολο κάποιος με πρόγραμμα που δοκιμάζει κωδικούς να βρει τον κωδικό.(π.χ. A45#080^02g)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tώρα λειτουργεί κανονικά [απ' ότι ξέρω γιατί είναι ο λογαριασμός του υιού μου] αλλά η ανησυχία μου ήταν μήπως υπήρχε πρόβλημα με κλεμμένους κωδικούς

αν ποτε εδωσες τα στοιχεια σου σε καποιο site που ισχυριζετε οτι βλεπει π.χ. ποιοι χρηστες σε εχουν κανει block κτλ, τοτε ναι εχουν Bots που loggaroun με τον λογαριασμο σου, στελνουν spam στις επαφες σου και βγαινουν.

Painkiller δεν ηταν πιο απλο να αλλαξεις κωδικο απο το να κανεις φορματ το pc? :001: :001:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.