Jump to content



T200 ή Τ200ΗD,ta pixels σας παρακαλω


aris21

Recommended Posts

θελω να συνδεσω xbox360 και υπολογιστη(οχι απαραιτητα ταυτοχρονα)ο υπολογιστης θα εχει πανω την ατι4870,προοριζετε για παιχνιδια οχι bru-ray kai high definition ταινιες

καλυτερα ειναι να παρω την Τ200hd που ειναι high definition(1080p)ή την Τ200(720p) που

εχει 10000 contrast ratio parapano και 2ms response time αντι 5ms?

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=23&Category=69978102&Products=1112813%2c1142119

αν εχετε καμια καλυτερη προταση μεχρι 19-20' ριχτε την

Link to comment
Share on other sites

Αν την θελεις για xbox & PC να παρεις τη δευτερη που εχει HDMI, στην HDMI η component που εχει θα συνδεσεις το xbox και στην DVI το PC. Οσο για τα κοντραστ μην ψαρωνεις ειναι δυναμικο αυτο που αναφερουν, το πραγματικο πανω κατω το ιδιο ειναι, τα ms απο την αλλη.. δεν θα δεις και παλι διαφορα απο τα 5 στα 2, και η δικια μου 2 εχει αλλα δε μου λεει κατι, επισης αυτη στα 5 ισως να εχει και καλυτερη χρωματικη αποδοση.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε τι λέει στο site της Samsung «Με ενσωματωμένο ψηφιακό τηλεοπτικό δέκτη HD 1080p» δεν είναι το panel , έχω την εντύπωση ότι δεν θα σου δώσει σήμα 1080ρ από εξωτερικές πηγές

Άποψη μου, είναι να το ψάξεις λίγο ακόμα μια και θες να δώσεις κάποιο σεβαστό ποσό, να πάρεις κάτι που να αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

απο ενα γενικο ψαξιμο εχω την ιδια εντυπωση με τον reptile,ta 2ms δεν κανουν διαφορα σε σχεση με τα 5,πιο παλια ηταν 16 και μετα στο πλαισιο που εβλεπα οθονες δεν ειχαν και τοσο διαφορεσ,βεβαια χρησιμοποιουν σπλιτερ που σπαει το σημα αλλα και παλι νομιζω οτι πανω κατω τα ιδια θα ειναι

καλουμπας στο πλαισιο που ρωτησα μου ειπαν οτι θα δωσει αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος αν ηξερε αυτος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.