Jump to content



Αγορά τροφοδοτικού!!!


bibis1416003194

Recommended Posts

Θέλω να αγοράσω τροφοδοτικό και σκεφτομαι να αγοράσω ένα chieftec 420W που άκουσα

καλά λόγια ή να δώσω κάτι παραπάνω και να ρισκάρω για ένα (ελλατωματικό???????)

tagan 480?? με τόσα που διάβασα σχετικά με το γνωστό θέμα των ελλατωματικών το φοβήθηκε το μάτι μου!! Προτείνετε κάτι άλλο σε αυτά τα λεφτά?? (Χρήση κυρίως για overclocking)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω Enermax Noisetaker v.2 και OCZ 520 στα προτεινω και τα δυο ανεπιφυλακτα.Πολυ καλες τασεις και ποιοτητα κατασκευης.Βεβαια το OCZ ειναι πιο μουρατο + εχει τη δυνατοτητα ρυθμισης των τασεων με τριμερακια που ειναι στο πισω μερος του τροφοδτικου..

Link to comment
Share on other sites

Εχω Tagan 480 και είμαι απόλυτα ευχεριστημένος...

Αλλα αυτα τα OCZ Powerstream (κυριος το 600αρι) πολυ το γλυκοκητάω.. 2πλη 12αρα και ρυθμιζομενες τάσεις...

Τα Enermax είναι και αυτά πολύ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bibis [Σήμερα, στις 21:41]

όλα τα ocz της σειράς power stream έχουν τα λαμπάκια πίσω με τους ρυθμιστες τάσης?

απότι καταλαβαίνω από το site και το 420 powerstream έχει

Σωστά.

Link to comment
Share on other sites

παρόλο που το modestream είναι 450W και λίγο καλύτερες τάσεις κυρίως στο +5V έχει 45Α

θα προτιμίσω το powerstream με 420W και (+3,3-28Α +5V-30Α και +12V-30Α) που έχει και ρυθμιστές τάσης!! Εσείς τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.