Jump to content



3870 CF vs 4850 vs 4850 CF vs 4870 ??? ΤΕΛΙΚΑ 4870 1GB (updated) :-)


apotsi

Recommended Posts

με γεια.

ψηκτρα ποια εχει? οπως στην εικονα ή καποια αλλη?

την αλλαζεις μονο αν σε ενοχλει ο θορυβος που κανει (και δεν διορθωνει ουτε με αλλαγη % στα προφιλ) ή αν κυνηγας o/c

Αλλα δοκιμασε την πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
...μόλις ήρθε το αστέρι μου. Αλλιώς την έβλεπα στις φωτογραφίες στο Internet, αλλιώς την είδα τώρα... Ωραία ψύκτρα και πρέπει να είναι αρκετά αθόρυβη...

Για ανέβασε κανένα αποτέλεσμα από FPS σε benchs και games και πώς τα πάει με θερμοκρασίες.

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό να κάνω κάτι τέτοιο. Δεν προλαβαίνω αυτή την εποχή ούτε να κλ@σω...

Άσε που δεν ασχολούμαι και τόσο πολύ με το benching... Πάντως σε ΟΛΑ τα παιχνίδια που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα (Crysis Warhead, NFS:Undercover, Pure, Tomb Raider τελευταίο) με ΟΛΑ στο Full (8x AA, 16x AF @ 1680x1050) η κάρτα απλά.... ΦΥΣΑΕΙ !!! Ακούγεται ελάχιστα και αυτό σε σκηνές με πάρα πολλά particles (explosions, clouds, κτλ, κτλ).

Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από την επιλογή μου και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.