Jump to content



Project:Air turbing mod!!!


cast128dreams

Recommended Posts

Μπραβο σας ρε παιδια για τη δουλεια που κανατε! Απο απλο κουτι εγινε κατι διαφορετικο κ ομορφο! :) Κ ολα αυτα τα καταφερατε μονοι σας. Ειμαι σιγουρος οτι ηταν κουραστικο, αλλα το αποτελεσμα μεχρι στιγμης σας εχει ανταμοιψει!! Αντε, να το δουμε μολις θα εχει ολοκληρωθει!! :D

Link to comment
Share on other sites

Windows Christian Edition, Muslim Edition, Buddhist Edition etc :033: :033:

Region ωρε!! :) No offense φυσικά έτσι?

:p Εγώ για 3-4 χρόνια ήμουν άθεος, τώρα λέω να το γυρίζω στον παγανισμό :105: ότι προτιμάει κανείς :098:

Πάντως και με delta ανεμιστήρα άνετα κοιμάμαι, και το σκουλαρίκι στο αυτί θα έχει τέτοια μάρκα :101:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και με delta ανεμιστήρα άνετα κοιμάμαι, και το σκουλαρίκι στο αυτί θα έχει τέτοια μάρκα :101:

Αντρεα ακομα και με ενα Lancia Delta!!!!!!!!!!LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL:046: :046: :046:

ptolemeos ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.Αυτην την στιγμη δουλευουμε ραφια για τους σκληρους με ανεμηστιρα για την ψυξη τους παρακαλω και το Power on LED button το οποιο ειναι αυτο...

Αντρεα εκανα ενα RAID 0 με δυο 500αριδες segate και παει σφινννννννννννννννννννννννννν το μηχανημα.

post-9671-1442175349,1732_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα ακομα και με ενα Lancia Delta!!!!!!!!!!LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL:046: :046: :046:

Θα έχει και intercooler στον κινητήρα με delta fan :p

Αντρεα εκανα ενα RAID 0 με δυο 500αριδες segate και παει σφινννννννννννννννννννννννννν το μηχανημα.

Σε αυτό το thread είπα και την γνώμη μου με τον απλό controller, πάντως θέλω να κάνουμε bench(στο thread μου) να δούμε πόσο αποδίδει ο onboard με τον sil3132(PCI-e 1x) που έχω.

Υ.Γ. Ωραία leds, έχω κάτι κόκκινα αλλά η βλακεία είναι ότι μου ανάβανε όταν δεν δίνανε ρεύμα, δεν κατάφερα να καταλάβω πως δουλεύουν, μάλλον έβαζα λάθος το + και -.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει και intercooler στον κινητήρα με delta fan :p

τρελο εργαλιο...μονο να το σηκωνει το τροφοδοτικο σου:046:

Υ.Γ. Ωραία leds, έχω κάτι κόκκινα αλλά η βλακεία είναι ότι μου ανάβανε όταν δεν δίνανε ρεύμα, δεν κατάφερα να καταλάβω πως δουλεύουν, μάλλον έβαζα λάθος το + και -.

Δεν ειναι LEDS ακριβως.Ειναι ο διακοπτης ΟΝ που εχει ενσωματενο led..Τι λες τωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπον Update photos:

Παρτε μια γευση για τι πως θα μοιαζει.ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εχει τελειωση δεν εχοuν μπει πανω διακοπτες(τους περιμενω απο ebay).Θα γινουν και αλλες επεμβασεις....Με προβληματιζει ομως το χρωμα.Τι λετε το χρωμα σας αρεσει?

02122008023mp1.jpg

02122008025vs2.jpg

02122008032jj4.jpg

w800.png

02122008028xm9.jpg

w800.png

02122008035mx3.jpg

w600.png

03122008049eq7.jpg

03122008047zm7.jpg

w640.png

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να κανω τα εξης προς το παρον.Επειδη νομισω οτι το πορτοκαλι αδικη το κουτι δεν δειχνει και τοσο.1)Σκεφτομαι να βαλω μπροστα ισιες λωριδες μπλε ηλεκτρικ και πλαγια η πορτοκαλι γραμμμη να σβηστη και να ποτησω το AMD με ελαφριες πιστιλιες μπλε.2)Ή να βαψω το κουτι μπροστα τελειως μαυρο και πλαγια το AMD να ειναι με πρασινες πιτσιλίες(μονο το λογοτυπο ετσι).

3)Η να τα κανω οπως ηταν πριν με τα κοκκινα?

Δεν ξερω δεν μου καθεται καλα το πορτοκαλι.Εν το μεταξυ ο υπαλληλος στα χρωματα αυτο το χρωμα μου το εδωσε για κοκκινο!!!:093:

Οπως και να εχει μπροστα θα μπουν υποδοχες για τα ακουστικα microphone και headphone jacks,usb,διακοπτης οn/off,reset,διακοπτης για της λαμπες.Η λαμπα που εχω παραγειλει ειναι με το εφε Liguid μπλε χρωματος.Συν οτι εχω βαλμει δυο ανεμηστιρες μπλε χρωματος 120 μπροστα πισω,σποτακι μπλε,και multibay ΑΚΑΣΑ.

Αυτα παιδια για την ωρα.

χρονια πολλα σε ολους καλες γιορτες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να κανεις το 1), μονο που αντι για μπλε ελεκτρικ να βαλεις το πρασινο που εχει στο σημα της η AMD. Ή να βαλεις τις μπροστινες λωριδες κοκκινες, να σβησεις την πλαϊνη κ να βαψεις το σημα παλι πρασινο. Βασικα, βαλε μπροστα ο,τι χρωμα σ' αρεσει αλλα βαψε το σημα πρασινο! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Να και οι πρωτες φωτο επειτα απο πολυ καιρο.Παρτε μια πρωτη γευση πως φενεται το βραδυ που τον ανοιγω...:023: ..μαζι με το fan controler και τον φωτιζομενο 120 fan στην αυτο αποκαλουμενη πρωστινη τουρμπινα:002:

Ας πουμε οτι ειναι ενα preview διοτι θελουμε να κανουμε και αλλα πραγματα αλλα πουυυ να βρουμε χρονο....ασε που δεν εχουμε και dremel

Παντως περιμενω πρωτες εντυπωσεις!!!!!!!

27062009051vtf.jpg

27062009046.jpg

27062009047.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.