Jump to content



τι mouse εχετε?


aris21

Recommended Posts

Πριν από μισή ωρίτσα ξαπόστειλα το Rush που μου την είχε δώσει άγρια τον τελευταίο καιρό και έβαλα ένα G9 (G5 δεν είχαν στο πλ@ίσιο για 2η φορά και λέω να το πάρει το ποτάμι)

Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δηλαδη που ειμαι με αυτο :

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.570624

απ οταν πηρα το πρωτο μου pc το '02 και ΑΚΟΜΑ λειτουργει απροβληματιστα καθημερινα με πολλες ωρες gaming....?????????

8 εουρος ΚΑΙ moddaRISMENO!!!HEHEH

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Logitech MX Revolution Laser . Απλά εξαιρετικό τόσο και για γαμινγ όσο και απο πλευράς εργονομίας. Αυτό που δεν αλλάζω με τιποτα και δεν έχω βρει και αλλου είναι οι διαφορετικές καταστάσεις που έχει η ροδέλα. Ειτε την κλασική που αλλάζει γραμμή "οδοντωτά" αλλα και ελευθερη περιστροφή όπου βολευει αφάνταστα ειδικα στο σερφάρισμα όπου έχει πολύ μεγάλο μήκος ή σε μεγάλο κείμενο. Με μια απλή περιστροφή αρχιζει και κατεβαίνει ή ανεβαινει ταχύτατα και απλά φρενάρεις εκει που θες.Καταπληκτικό...

881031.JPG

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.