Jump to content



Επιλογη ψυχτρας


lunatic89

Recommended Posts

Την 2η.

Είχα την 9700 και άλλαξα σε true black.Διαφορά περίπου 8-10 βαθμούς αλλά μετά από πολλές ώρες Stress/test..Σε idle πάνω κάτω το ίδιο είναι..

Αλλά να βρείς και 2 καλούς ανεμιστηρες για να είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι η δευτερη σκετη δε λεει τιποτα.Αν κουμπωσω ομως εναν ανεμηστηρα πανω της θα ειναι κορυφη.Ετσι ειναι?

Ναι έτσι είναι πιστεύω.

Θα κανεις και ένα καλο airflow να τραβάει από μπροστά και να εκτονώνεται πίσω και θα είσαι ok.

Link to comment
Share on other sites

στα 3,7.. ηταν Superpi stable???ή 100% στα πάντα stable??Και τι temps είχε??Έχω q6600 και είναι στα 3,8 100% stable σε όλα με 60βαθμούς max temp.. Ρωτάω γιατί άν η v8 πάει καλύτερα από την true black που έχω να την αλλάξω..

Link to comment
Share on other sites

Έλα vaggo... check out... έχω δώσει και screenshots... υπ'όψην είναι θερμοκρασίες "πάγκου" κι όχι κουτιού...

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=45596

Αφού το είχες διαβάσει το thread ρε σύ!!! Γιατί να τα λέμε διπλά???

Link to comment
Share on other sites

ok thx!!Εγώ πάλι έχω 30βαθμούς σε Idle όταν ο cpu είναι 3,7 και 65βαθμούς full...και έχω 35βαθμούς idle στα 4,2 και 78βαθμούς σε full load όπου κάνει restart μετά από λίγο στο prime95.. αλλά στα 4,2 ειναι superpi stable..

εμ βασικά δεν το συγκράτησα:033:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.