Jump to content



M/B Speaker


capusopp

Recommended Posts

Παιδια ερωτηση: οπως εχω αναφερει στο topic μου για το προβλημα που εχω με το bios ανεφερα οτι δεν εχει πανω το M/B speaker. Αν Ξεκολησω ενα speaker που εχω απο ενα modem και το κολησω στην Μ/Β θα εχω κανενα προβλημα?Ξερει κανεις?

Καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

...το χρειάζεσαι; :p

Ναι διαβασε εδω για να καταλαβεις

http://www.overclockers.gr/vbull/showthread.php?t=46172

capusopp added 1 Minutes and 9 Seconds later...

Να σου πω την αληθεια δε ξερω αν του μοντεμ θα λειτουργησει..αλλα γιατι δε βρισκεις απο ενα αλλο αχρηστο πισι ενα speaker και να το βαλεις?

Εγω αυτο εχω κανει..

Σου δουλεψε κανονικα δεν ειχες κανενα προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα δουλευει το speaker , γιατι να μη δουλευει?

ενα απλο speaker ειναι αλλης μητρικης και το εβαλα στο δικο μου..στη τελικη δυο καλωδιακια ειναι που τα συνδεεις πανω στη μητρικη, παιρνουν ρευμα, τελος.

Δοκιμασε και συ, παρε ενα speaker απο ενα αλλο pc και τελος.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα δουλευει το speaker , γιατι να μη δουλευει?

ενα απλο speaker ειναι αλλης μητρικης και το εβαλα στο δικο μου..στη τελικη δυο καλωδιακια ειναι που τα συνδεεις πανω στη μητρικη, παιρνουν ρευμα, τελος.

Δοκιμασε και συ, παρε ενα speaker απο ενα αλλο pc και τελος.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Οκ ευχαριστω για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Τα τυπικά speaker που έχουν τα modems(τα μαύρα κυκλικά) κάνουν, απλά ποιο μεγάλη είναι η φασαρία με το κολλητήρι από το αποτέλεσμα. Καλύτερα να βάλεις κάποιο περισσευούμενο από άλλο κουτί παρά να παιδευτείς 15 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Τα τυπικά speaker που έχουν τα modems(τα μαύρα κυκλικά) κάνουν, απλά ποιο μεγάλη είναι η φασαρία με το κολλητήρι από το αποτέλεσμα. Καλύτερα να βάλεις κάποιο περισσευούμενο από άλλο κουτί παρά να παιδευτείς 15 λεπτά.

Αν ειχα θα το εκανα. Κανενα κουτι μου δεν εχει speaker

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.