Jump to content



Μια ακομη modda...


Paintstar

Recommended Posts

Μετα απο καιρο,ωρα να παρουσιασω μια ακομα μοντα που εκανα σε ενα Τt Armor ενος πολυ καλου μου φιλου..

Οι φωτογραφιες ειναι απο τον ιδιο,μιας και οταν του εστησα το κουτακι η μητρικη του ηταν καμμενη και δεν μπορεσα να βγαλω φωτογραφιες με τον φωτισμο..

Πανω μερος:

6h8jbs6bpy2j3kqgutx9_thumb.jpg

Πλαινο μερος:

vun0bkgskofqtjwv16b3_thumb.jpg

Οταν θα περασω απο το σπιτι του θα εχετε και πιο ευκρινεις φωτογραφιες..:098:

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά εγώ λέω να ψηφίσουμε για το που θα τοποθετηθεί το θέμα του.

Στην ουσία τώρα...

Εσύ το έφτιαξες και αν ναι με τι υλικά και πως?

Θέλω να πω αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί με αυτό τι θα του στοιχίσει?

Βασικά δεν έχω καταλάβει αν αυτό στο δεύτερο screen είναι χαραγμένο η ζωγραφισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά αλλά, πώς τα κάνεις γ@μώτο;; Ζηλεύω τρελά ρε φίλε!

E,δεν είναι τίποτα!! Συνδέεις τα ψιψιψίνια με τα κοκοψόψαρα και μπσο..μπα..τι!!! :D

Πολύ ωραίο το κουτί φίλε paintstar! Μπράβο για την υπομονή σου και τη μαστοριά σου... :023:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκαθαριζω τα πραγματα για μια και μοναδικη φορα.

@Painstar: Σχετικα με την παρακληση σου για να δημιουργηθει ενα sub-forum οπου θα μπορω να ανεβαζω τα δικα μου 'εργα' και να σβηστουν τα περριτα παραπανω ποστ, το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να διαγραφουμε τα περιτα post. Για την ακριβεια το καναμε ηδη. Ξεχωριστο subforum μονο για ενα ατομο δεν μπορει να γινει.:)

@japancrazy: Αγαπητε φιλε με εχεις κουρασει αφανταστα με τα PM σου. Οσο μαλιστα ειναι γραμμενα σε greeklish, μην περιμενεις καν να σου απαντησω.

Η συντονιστικη ομαδα ξερει να κανει πολυ καλα την δουλεια της και δεν θελει υποδειξεις απο κανεναν. Ποσο μαλιστα εγω...

Αν κρινουμε πως κατι πρεπει να γινει, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ειτε το ζητησει καποιος ειτε οχι. Οποτε, το να μου ζητας να μεταφερω thread ειναι απλα σπαταλη του χρονου σου και του χρονου μου.

Κι επειδη η πρωτη σκεψη που μου ερχεται στο μυαλο απο το username σου ειναι κατα κυριο λογο προβληματα στο φορουμ και ΚΑΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ συμμετοχη, στην επομενη περιπτωση που θα μας απασχολησεις "αρνητικα" θα κανω εξαιρεση στις διαδικασιες παρατηρησεων και θα αποκλεισω αμεσα τον λογαριασμο σου.

Στο θεμα μας τωρα...

Μπραβο Νικολα για το modding κομματι που παρουσιασες αλλα περιμενω ακομα καλυτερα και αναλυτικοτερα (οσον αφορα στην παρουσιαση τους) πραγματακια απο σενα.;)

Για αρχη περιμενουμε τις φωτογραφιες που μας εταξες παραπανω.

Υ.Γ. Το thread συνεχιζει επι του θεματος ΚΑΙ ΜΟΝΟ οπως σας παρακαλεσε κι ο μπαρμπαγιωργης παραπανω...:D

Link to comment
Share on other sites

το username αστο ησυχο μεγαλε δεν με ξερεις..λοιπον αν ανεβασω θεμα αλλη φορα και δεχτω επιθεσεις επειδη δεν ξερεις τις δυνατοτητες του καθενος και δεν ειναι απειλη αλλα αγανακτηση απλα θα εχουμε προβλημα(συμβουλη)...με το να με διωξεις δεν κερδιζεις τιποτα στο λεω ειλικρινα....παντως βλεπω οτι τους κανονες δεν τους τηρεις και επρεπε να μετακινιθει..αυτα φιλικα παντα

οσο αναφορα αυτο το δημιουργημα σπανια βρισκεις ανθρωπους να εχουν τοσο καλο χερι διοτι θελει υπομονη πανω απο ολα μπραβο αν και ειπες περιεργα λογακια προς το ατομο μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

good job για την modda και good job στον japan,ετσι μεγαλε κανε επανασταση στους απανταχου modarators,αντε πια μας κανουν οτι θελουν οι αλητεςςςςς

υ.γ:μην δεχτω και εγω καμια επιθεση γιατι εχω και εγω δυνατοτητες και θα εχουμε αλλα....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλο καλο..εχω να προτεινω κατι σταματησε τα rambo σου προκαλουν παρενεργειες στο λεει ο παθων..και μην λες good job δεν εκανα τιποτα που να αξιξω κατι εδω μεσα..ολα στον ζωγραφο που γ@μησε παλι με τα σχεδια....:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.