Jump to content



Mobo για I7


Jim@kiS

Recommended Posts

Για σας παιδια...

Ειπα να παω και εγω σε Ι7 αφου ολοι εχουν παθει πλακα οποτε λεω να πα8ω και εγω:047:

Ο cpu 8α ειναι ο 920 το 8εμα ειναι με τι mobo παμε???Για extreme πραγματα να υπο8εσω ειναι rampage η revolution???και για ποιο χαλαρα σε τιμη καπου στα 250-280 ποια λετε???

Αξιζει να παω σε κατι τοσο extreme οπως η rampage???O/C 8α γινει σιγουρα C/F ή SLI oxi...

Σας ευχαριστω προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα δει και εγω αυτη αλλα οχι την extreme την απλη αφου ουτως η αλλος δεν 8α βαλω water....Ειμουν αναμεσα σε αυτη την asus rampage II gene την foxconn flaming blade την DFI lanparty...Και Ρωταω τωρα αξειζουν η να παω σε καμια revolution ή rampage II extreme ????Τι προτεινεται???8α δω διαφορες ή ειναι τα ιδια?

Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινω αυτην http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.526788

την εχω παρει και εγω και περιμενω τα υπολοιπα για να το στυσω το μηχανημα να δω αν θα εχει διαφορα απο εναν P4..:p:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.