Jump to content



New i7 PC...


Black_V_Gti

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
εεε...ενταξη.το θεωρω λιγο υπερβολικο ειδικα τωρα το καλοκαιρι.

gregorypeg1000 να ρωτήσω κάτι..εσένα η 4890 έχει έναν εκνευριστικό θόρυβο συντονισμου από τον ανεμιστηρα μεταξύ 25-35% ? Εμένα η Αsus μου έχει σπάσει τα νεύρα...ήδη σκέφτομαι για aftermarket ψύκτρα....

Link to comment
Share on other sites

gregorypeg1000 να ρωτήσω κάτι..εσένα η 4890 έχει έναν εκνευριστικό θόρυβο συντονισμου από τον ανεμιστηρα μεταξύ 25-35% ? Εμένα η Αsus μου έχει σπάσει τα νεύρα...ήδη σκέφτομαι για aftermarket ψύκτρα....

καταρχην γρηγορης για να μην γραφουμε ολοκληρο το ψευδωνυμο.οχι δν κανει τπτ.ειδακι μεχρι το 30 ειναι αθορυβη οταν ανεβαζω απο εκει και πανω αρχιζει η βουη.

Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω να παρω την musashi αλλα με απασχολει το οτι θα στελνει τον ζεστο αερα απο την καρτα γραφικων πανω στο τροφοδοτικο και ο ανεμηστηρας του θα τον τραβαει μεσα.δν ειναι προβλημα αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με τον υπολογιστή και το γράφω μήπως το έχει συναντήσει κανείς.

Σε άσχετες φάσεις (σπάνια αλλά είναι σπαστικό) μου κάνει κάτι διακοπές (δευτερολέπτου) στο σήμα στην οθόνη. Με το που επανέρχεται μου βγάζει πάνω αριστερά το σηματάκι του καλωδίου που έχω συνδεδεμένο (DVI). Στην αρχή νόμισα ότι έχω θέμα με την κάρτα γραφικών αλλά δεν μου το κάνει όταν είναι heavy loaded..μπορεί να το κάνει όταν σερφάρω στο internet... Παρατήρησα ότι όταν συνδέω VGA καλώδιο στην οθόνη με μετατροπέα VGA-->DVI στην κάρτα δεν το κάνει ή τουλάχιστο όσο το έχω δοκιμάσει έτσι. Κάπου διάβασα σε παρόμοια περίπτωση ότι ήταν θέμα λειτουργικού... Καμιά γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς με ενημέρωσε εγκαίρως ο TASOS...D0...άφαντος στο πλαίσιο..γύρισα 3 e-shop για να τον βρώ....

Να ρωτησω κ εγω κατι (σχεδον off topic)ρε παιδια γιατι δεν εχω καταλαβει... και ειμαι ετοιμος για αγορα πεξεργαστη.

ΤΙ διαφορες εχουν ο D0 και ο C0??????

Link to comment
Share on other sites

... Κάπου διάβασα σε παρόμοια περίπτωση ότι ήταν θέμα λειτουργικού... Καμιά γνώμη?

Ο event viewer έχει καταγράψει κάτι σχετικό ???

Να ρωτησω κ εγω κατι (σχεδον off topic)ρε παιδια γιατι δεν εχω καταλαβει... και ειμαι ετοιμος για αγορα πεξεργαστη.

ΤΙ διαφορες εχουν ο D0 και ο C0??????

Ο D0 είναι πιό φρέσκος σε παραγωγή και είναι βελτιωμένος στα σημεία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.