Jump to content



ερωτηση


parido

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από DarkSaga

πάρε pci θα βρεισ ακομα και 5200 η καμμια νεώτερη

Υπάρχουν GeForce FX 5200 σε PCI; Εγώ η τελευταίες κάρτες που ήξερα σε PCI ήταν κάτι Voodoo... Μήπως ενωείς PCI-express;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 15:12]

Υπάρχουν GeForce FX 5200 σε PCI; Εγώ η τελευταίες κάρτες που ήξερα σε PCI ήταν κάτι Voodoo... Μήπως ενωείς PCI-express;

Δεν υπάρχει για 370 mobo pci-e θύρα.....για pci σκέτο λέει.

Link to comment
Share on other sites

Λες να μην το ξέρω; ’λλο ρωτάω. Σίγουρα υπάρχουν 5200 σε PCI; Εγώ έχω να δώ PCI κάρτα γραφικών εδώ και χρόνια... Δε νομίζω να υπάρχει κάποια γιαυτό το λέω. Είναι που είναι μάπα η 5200, άμα ήταν και σε PCI...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 16:26]

Λες να μην το ξέρω; ’λλο ρωτάω. Σίγουρα υπάρχουν 5200 σε pci-e; Εγώ έχω να δώ PCI κάρτα γραφικών εδώ και χρόνια... Δε νομίζω να υπάρχει κάποια γιαυτό το λέω. Είναι που είναι μάπα η 5200, άμα ήταν και σε PCI...

Δεν το είπα ειρωνικά:flower: Μάλλον όχι.Μετά απο 5300 έχει pci-e.......:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 17:13]

’ντε! Με μπέρδεψες! Ενωούσα αν υπάρχουν 5200 σε PCI. Όχι σε pci-e... sorry.

Υπάρχουν αλλά δεν έχω δει ποτέ μου,έχει τύχει όμως να δω 9500 σε pci:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky [Σήμερα, στις 13:10]

Δεν εισαι ο μονος, και εγω ειχα προβλημα με την ιδια μητρικη και μια 9800 pro. Και σε εμενα πρεπει να ηταν θεμα drivers ΑΤΙ - chipset VIA, και γενικα υπαρχει αυτο το προβλημα με τις συγκεκριμενες μητρικες και τισ ΑΤΙ.

Αλλη λυση ειναι αντι για την μητρικη να παρεις αλλη καρτα. Εγω την αλλαξα με μια 6600GT και κανενα προβλημα!!

Σορρυ για το λιγο :OT: αλλα να προλαβουμε το παιδι για το καινουργιο του συστημα.

Οχι ρε γ@@@@το ειμαι (ασχετοσ και) ατυχοσ!!!! την εχω παραγγειλει την Μ/Β!!!! ευτυχωσ δεν εχω παραγγειλει καρτα γραφικων ακομα! για ανοιξτε τα χαρτια σας για το συστημα που προκειτε να παρω,να δω τι αλλο να μην παραγγειλω... επαναλαμβανω (asus a8v deluxe, amd 64 3200(939),καρτα γραφικων ακομα αγνωστη με αυτα που μου ειπατε,kingston 512 pc3200(400Mhz).

Οσον αφορα το παλιο pc σκεφτομαι μια fx5200,αλλα πρεπει να σιγουρευτω πρωτα οτι δεν θα μου καει τπτ. ειχε κανεισ καμια fx με p3?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από parido [Σήμερα, στις 18:59]

Οχι ρε γ@@@@το ειμαι (ασχετοσ και) ατυχοσ!!!! την εχω παραγγειλει την Μ/Β!!!! ευτυχωσ δεν εχω παραγγειλει καρτα γραφικων ακομα! για ανοιξτε τα χαρτια σας για το συστημα που προκειτε να παρω,να δω τι αλλο να μην παραγγειλω... επαναλαμβανω (asus a8v deluxe, amd 64 3200(939),καρτα γραφικων ακομα αγνωστη με αυτα που μου ειπατε,kingston 512 pc3200(400Mhz).

Οσον αφορα το παλιο pc σκεφτομαι μια fx5200,αλλα πρεπει να σιγουρευτω πρωτα οτι δεν θα μου καει τπτ. ειχε κανεισ καμια fx με p3?

Απο την μητρικη εκτος απο αυτο το προβλημα που οπως ειπα λυθηκε με την 6600GT δεν εχω κανενα παραπονο. Μια χαρα ειναι για αυτα που ζηταω (με οβερκλοκινγκ δεν εχω ασχοληθει προς το παρον υποψιν).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από parido [Σήμερα, στις 19:10]

ουτε εγω θα ασχοληθω ιδιαιτερα,οποτε δεν με πειραζει...

και μαλλον για αυτην θα παω κ εγω

Αν δεις και σε αλλα θρεντ ολοι οσοι εχουν την καρτα αυτη ειναι πολυ ευχαριστημενοι!

Καλως να σου ερθουν :T:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Δεν μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία της mobo. Εγώ στη θέση σου αυτό θα έκανα και θα πήγαινα να πάρω μια άλλη Mobo και μια 9800Pro.

Υ.Γ.: Καλά τι έχουν γίνει οι 256άρες 9800Pro; Όπου έψαξα μόνο 128άρες έχει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 21:21]

Ερώτηση: Δεν μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία της mobo. Εγώ στη θέση σου αυτό θα έκανα και θα πήγαινα να πάρω μια άλλη Mobo και μια 9800Pro.

Υ.Γ.: Καλά τι έχουν γίνει οι 256άρες 9800Pro; Όπου έψαξα μόνο 128άρες έχει...

γιατι το λεσ αυτο?δεν ειναι τοσο καλη η a8v ή η 6600gt?

Link to comment
Share on other sites

Mobo πιστεύω μπορείς να βρείς καλύτερη. Και επίσης είμαι fanATIc. Σου λέω τι θα έκανα εγώ. Τώρα τι θα κάνεις εσύ είναι άλλο θέμα. Σου εύχομαι πάντως ότι και να πάρεις να κάνεις σωστή επιλογή και να σου κάτσει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από parido [Σήμερα, στις 19:52]

oi kartes pou einai gia agp 8x tha kanoun se agp 4x ?

Δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα. Εγω ειχα μια 5200 8χ πανω σε μητρικη με 4χ και δουλευε κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.