Jump to content



Εύλογη απορία


Necro

Recommended Posts

Υπάρχει περίπτωση ένα usb hub(από Πλαίσιο) να χαλάσε 2 εξωτερικούς 500άρηδες My Book( που πήρα από Πλαίσιο) με περίπου ίδιο τρόπο?

Υπάρχει περίπτωση το format των windows που η ίδια η WD προτείνει να χάλασε 2 εξωτερικούς 500άρηδες My Book?

Υπάρχει περίπτωση να είμαι όντως τόσο γκαντέμης και να έπεσα σε ελαττωματική σειρά?

Πλέον refund ή άλλη εταιρία. Δε γουστάρω να δοκιμάσω ολόκληρη την εργοστασιακή παρτίδα του τάδε μήνα μήπως βρω κανάν σωστό σκληρό. Δε θέλω τρελά πράγματα, να φτιάχνει φραπέ η κάτι τέτοιο. Να γράψω πέντε πράγματα ζήτησα. ΓαμWτο...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση ένα usb hub(από Πλαίσιο) να χαλάσε 2 εξωτερικούς 500άρηδες My Book( που πήρα από Πλαίσιο) με περίπου ίδιο τρόπο?

Ναι

Υπάρχει περίπτωση το format των windows που η ίδια η WD προτείνει να χάλασε 2 εξωτερικούς 500άρηδες My Book??

Οχι

Υπάρχει περίπτωση να είμαι όντως τόσο γκαντέμης και να έπεσα σε ελαττωματική σειρά???

Who knows...2 στα 2 το χω ξαναδεί...όπως έχω δει hubs να καίνε σωρία συσκευών που πατάνε πάνω τους...motherbord (έριχνε το vrail στο data απο το τοφοδοτικό του)...και άλλα πολλά αστροναυτικά...

Πλέον refund ή άλλη εταιρία. Δε γουστάρω να δοκιμάσω ολόκληρη την εργοστασιακή παρτίδα του τάδε μήνα μήπως βρω κανάν σωστό σκληρό. Δε θέλω τρελά πράγματα, να φτιάχνει φραπέ η κάτι τέτοιο. Να γράψω πέντε πράγματα ζήτησα. ΓαμWτο...

Δεν δοκιμάζεις και σε usb απ' ευθείας την επόμενη φορά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι

Οχι

Who knows...2 στα 2 το χω ξαναδεί...όπως έχω δει hubs να καίνε σωρία συσκευών που πατάνε πάνω τους...motherbord (έριχνε το vrail στο data απο το τοφοδοτικό του)...και άλλα πολλά αστροναυτικά...

Δεν δοκιμάζεις και σε usb απ' ευθείας την επόμενη φορά?

Αφού είχα δοκιμάσει πάνω στo usb hub, δοκίμασα και πάνω σε usb της μητρικής απευθείας, ούτε καν σε expansion. Αλλά πάλι τα ίδια. Όσο για το hub, 2 logitech χειρηστήρια του βάλα πάνω και τα σήκωσε κανονικά επί ώρες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.