Jump to content



Προβλημα σε laptop


lunatic89

Recommended Posts

The new Intel® Graphics Media Accelerator 950 (Intel® GMA 950) graphics core is an intelligent and responsive graphics engine built into the chipset that is on the motherboard. This integration provides incredible visual quality, faster graphics performance and flexible display options without the need for a separate graphics card.

Εφοσον εχω αυτην την καρτα γραφικων κ μου αλλαξαν μητρικη δεν αλλαχτηκε κ η καρτα?

Επισης φοραει πανω και ολοκαινουριο σκληρο δισκο αρα μενει επεξεργαστης και ραμ.

Ομως και τα 2 περνανε ολα τα τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα το ξαναπηγα να το δουν στα γρηγορα κ δεν εχουν ιδεα τι μπορει να εχει.Δεν μπορουσα να τους το αφησω ξανα για καμια βδομαδα.

Υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να παρω καινουριο?Δηλαδη να μου κανουν αντικατασταση?

Οπως το κοβω με τετοιο ****προβλημα που ειναι ποτε δεν θα φτιαχτει παρα μονο με αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Το laptop ειναι αγορασμενο απο το perfectshop αλλα αυτο δεν εχει σημασια.Καθε φορα στην ideal παω γιατι εκει ειναι το service και η αντιπροσωπεία της toshiba.

Και μου ειπαν οτι κ την προηγουμενη φορα που πηγα δεν βρηκαν τι ηταν κ μου αλλαξαν μητρικη προληπτικα.

Εχω δικαιωμα να ζητησω αντικατασταση με το ιδιο μοντελο ή καποιο ισαξιο?Ειναι στην εγγυησή του το μηχανημα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.