Jump to content


E-shops για αντλία;


MadCatMk21442169156

Recommended Posts

Πού μπορεί πλέον κανείς να κοιτάξει για μια καλή οικονομική αντλία; Για την ακρίβεια χρειάζομαι κάτι που μπορεί να δώσει αρκετή πίεση ώστε το νερό να ξεπερνάει το 1-1.5 μέτρο σε ύψος.. :p

Με το xtremesystems.gr τι έχει γίνει;

Ευχαριστώ :040:

Link to comment
Share on other sites

Πού μπορεί πλέον κανείς να κοιτάξει για μια καλή οικονομική αντλία; Για την ακρίβεια χρειάζομαι κάτι που μπορεί να δώσει αρκετή πίεση ώστε το νερό να ξεπερνάει το 1-1.5 μέτρο σε ύψος.. :p

Με το xtremesystems.gr τι έχει γίνει;

Ευχαριστώ :040:

Παρε την swiftech mcp655(η D5 αλλλιως).Την εχει το πλαισιο και ειναι η καλυτερη!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς και για ξένα αλλά και για ελληνικά site?

Ελλαδιστάν, ελλαδιστάν..

Παρε την swiftech mcp655(η D5 αλλλιως).Την εχει το πλαισιο και ειναι η καλυτερη!!

Οικονομική είπαμε :p

Γι’αυτό ζητάω κάποιο shop, να χαζέψω λίγο τιμές..

Link to comment
Share on other sites

Ήλπιζα για κανα 40άρι αλλά απ’ότι βλέπω σκούρα τα πράματα.

Με κάποια σαν αυτή δε το γλυτώνουμε το 70άρι.

Με τις Hydor τι παίζει; Τα 265GPH που διαφημίζουν είναι 1211L/HR.. σιγά μη.

Πληροφοριακά είναι για bong, όχι υδρόψυξη κανονική.

Link to comment
Share on other sites

εγώ με hydor l30 είμαι την αγόρασα 30€ από e-world και έχω να πώ ότι είναι πάρα πάρα πολύ δυνατή απλά πρέπει να δουλεύει όλη την ώρα γιατί την βάζεις στην πρίζα και δεν έχει διακόπτι...Α!και βάζει και λίγη θερμότητα στο κύκλωμα...Όμως για τα χρήματα που δίνεις είναι ότι καλύτερο...Αλλιώς πας χωρίς 2η σκέψη σε mcp655.

Link to comment
Share on other sites

εγώ με hydor l30 είμαι την αγόρασα 30€ από e-world και έχω να πώ ότι είναι πάρα πάρα πολύ δυνατή απλά πρέπει να δουλεύει όλη την ώρα γιατί την βάζεις στην πρίζα και δεν έχει διακόπτι...Α!και βάζει και λίγη θερμότητα στο κύκλωμα...Όμως για τα χρήματα που δίνεις είναι ότι καλύτερο...Αλλιώς πας χωρίς 2η σκέψη σε mcp655.

Δεν υπάρχει πλέον ή εγώ δε ψάχνω σωστά;

http://www.eworld.com.gr/front/products/76

http://www.skroutz.gr/c/677/water_cooling.html?keyphrase=hydor

Link to comment
Share on other sites

παρτους ένα τηλ και ρώτα γιατί το site τώρα το φτιάχνουν...εγώ τους πήρα τηλ όταν το site έλεγε undercon/t....Υπάρχει όμως και στο xtremestore...και νομίζω πως εκεί έχουν και ρελέ για να ανοιγω-κλείνει μαζί με το pc...

http://xtremeshop.com.gr/catalog/product_info.php?products_id=118

Link to comment
Share on other sites

Ήλπιζα για κανα 40άρι αλλά απ’ότι βλέπω σκούρα τα πράματα.

Με κάποια σαν αυτή δε το γλυτώνουμε το 70άρι.

Με τις Hydor τι παίζει; Τα 265GPH που διαφημίζουν είναι 1211L/HR.. σιγά μη.

Πληροφοριακά είναι για bong, όχι υδρόψυξη κανονική.

Με καποια σαν και αυτη παιρνεις την mcp655(d5),αν και η 355 ειναι εξισου καλη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.