Jump to content



Αφιερωμένο στο ΤΗΕLAB Πάτρας.....


Dagalidis

Recommended Posts

Με τις μνήμες αυτές ADATA VITESTA DDR500 (Hynix D-5) κατάφερα να έχω μέγιστο SCREEN SANDRA MEM 292 FSB με 3.1 VMEM @ CL 3 4-4-4-8 και διάφορα Settings που είχα βάλει μέσω του Α64 Τweaker......

Mπορώ να πώ ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τις επιδόσεις τους αφού μέχρι τώρα δεν με έχουν προδώσει με την συμπεριφορά τους...

Οσο για την ιστορία το σύστημά μου αποτελείτε από τα κάτωθι...........:T:

CPU .... A64 3400+ NewCastle

MEM ... ADATA VITESTA DDR500

MOBO.. DFI NF3 250BG

PSU..... OCZ-600ADJ EU

VGA..... Leadtek FX5900 128MB @ BIOS MODED FX5950ULTRA

SOUND CARD....Creative SB AUDIGY2

TV-RADIO ... MSI TV-ANYWARE

HDD... 2x120GB SEAGATE BARACCUDA SATA

HDD... 1x80 GB Western Digital

DVD-RW... PLEXTROR PX504 DVD+

Keyboard ...Logitech "ELITE"

Mouse... Logitech MX700 Wireless Optical

Monitor... TFT 17" LG FLATRON L1720B

SPEAKERS ... CREATIVE MEGAWORKS THX 250 (300Wrms)

SCANNER ... MUSTEK

Printer.... CANNON i550

WATERCOOLING ..... EXOS

Eίναι ολίγον τι αρχαίο αλλά καλά κρατεί ακόμη.......:T:

Αυτό που μου λείπει είναι μια καρτούλα 6800 ULTRA AGP και είμαστε και οι πρώτοι του χωριού....

Λέω να πάρω μια XFX 6800Ultra Που πουλάει κάποιος εδώ μέσα....:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aris

Ρε παιδια τι νουμερα ειναι αυτα στο MemoryBench?Παρτε ενα με samsung 2x512 cas3 να μαθενεται.Με λιγο o/cing νομιζω ~230(χ2) οι μνημες.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, εχεις πλακα:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aris

Ρε παιδια τι νουμερα ειναι αυτα στο MemoryBench?Παρτε ενα με samsung 2x512 cas3 να μαθενεται.Με λιγο o/cing νομιζω ~230(χ2) οι μνημες.

τα νουμερα ειναι καλα για single channel,τα δικα σου ειναι dual.Γενικα τωρα πια και τα δυο ειναι ξεπερασμενα...σορρυ κιολας!:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.