Jump to content



Ψάχνω τον συγκεκριμένο ATAPI 2.5"...


serpico75

Recommended Posts

Seagate 160GB ATA-100 2.5" με κωδικό ST9160821A.

Πού μπορώ να τον βρω;

Για να σας διευκολύνω, να σας πω ότι το κατάστημα πρέπει να τον έχει σε stock γιατί η Seagate δεν τον παράγει πιά.

Λίγο δύσκολο να βρεθεί αλλά γι' αυτό ζητάω βοήθεια.

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Με μια απλή αναζήτηση (στο skroutz π.χ.) θα βρεις αρκετά μαγαζιά (τώρα όσον αφορά τη διαθεσιμότητα θα σε γελάσω - μερικά δείχνουν ότι υπάρχει κανονικά π.χ.).

Τώρα αν τον θες για κανα data recovery καλύτερα να ψάξεις για κανα μεταχειρισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Με μια απλή αναζήτηση (στο skroutz π.χ.) θα βρεις αρκετά μαγαζιά (τώρα όσον αφορά τη διαθεσιμότητα θα σε γελάσω - μερικά δείχνουν ότι υπάρχει κανονικά π.χ.).

Τώρα αν θες τον θες για κανα data recovery καλύτερα να ψάξεις για κανα μεταχειρισμένο.

Ήδη έχω κάνει την αναζήτηση στο skroutz και επικοινώνησα με όλες τις εταιρείες τηλεφωνικά. Καμία δεν τον έχει σε stock.

Δεν τον θέλω για recovery. Απλά, μου κάνει ο συγκεκριμένος σε μέγεθος και εμπιστεύομαι Seagate.

Link to comment
Share on other sites

Τότε δύσκολα θα βρεις κάποιον να σου πει ότι έχει δει να υπάρχει stock (ειδικά αφού μιλάμε για συγκεκριμένο μοντέλο) σε κάποιο κατάστημα.

Δυστυχώς εγώ δεν γνωρίζω. Καλή τύχη. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.